Inteligentné hodinky od Microsoftu prídu už čoskoro | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Inteligentné hodinky od Microsoftu prídu už čoskoro

Novinky

Inteligentné hodinky od Microsoftu prídu už čoskoro

Podľa najnovších správ Microsoft  chystá vypustiť nové zariadenie v priebehu pár týždňov. Údajne sa môže jednať o inteligentné hodinky, o ktorých sme Vás informovali dávnejšie. Zaujímavosťou týchto nových hodiniek  bude aj to, že sa budú dať používať na každej platforme, teda na iOSe, Androide a samozrejme na Windows Phone.  Dobrou správou je, že nové inteligentné hodinky budú schopné fungovať viac ako dva dni bez nabíjačky, čo pri porovnaní s konkurenciou (Galaxy Gear,Moto 360, ktoré treba nabíjať každý deň) znie super.

Informácie pochádzajú z Forbsu, ktorý sa odvoláva na zdroje blízke k projektu.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.