Inteligentné hodinky od Microsoftu prídu už čoskoro | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Inteligentné hodinky od Microsoftu prídu už čoskoro

Novinky

Inteligentné hodinky od Microsoftu prídu už čoskoro

Podľa najnovších správ Microsoft  chystá vypustiť nové zariadenie v priebehu pár týždňov. Údajne sa môže jednať o inteligentné hodinky, o ktorých sme Vás informovali dávnejšie. Zaujímavosťou týchto nových hodiniek  bude aj to, že sa budú dať používať na každej platforme, teda na iOSe, Androide a samozrejme na Windows Phone.  Dobrou správou je, že nové inteligentné hodinky budú schopné fungovať viac ako dva dni bez nabíjačky, čo pri porovnaní s konkurenciou (Galaxy Gear,Moto 360, ktoré treba nabíjať každý deň) znie super.

Informácie pochádzajú z Forbsu, ktorý sa odvoláva na zdroje blízke k projektu.

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.