Inštalovanie aktualizácií pre Windows 10 už nebude také zdĺhavé ako doteraz | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Inštalovanie aktualizácií pre Windows 10 už nebude také zdĺhavé ako doteraz

Novinky

Inštalovanie aktualizácií pre Windows 10 už nebude také zdĺhavé ako doteraz

Microsoft zmení spôsob inštalovania a sťahovania aktualizácií pre operačný systém Windows 10. Nový systém aktualizovania príde spolu s aktualizáciou Fall Creators Update, no už teraz ho nájdete v najnovších Insider buildoch. Gigant z Redmondu zmenil systém sťahovania, inštalovania a všetkých procesov, ktoré sa týkajú aktualizovania systému.

Nový spôsob inštalovania aktualizácií bude menej rušivý pre používateľov a zároveň skráti čas inštalovania aktualizácií. Celkový čas sťahovania a inštalovania aktualizácií sa v podstate moc výrazne neskráti. Celá online fáza, keď Windows sťahuje aktualizácie, zaberie viac času ako doteraz. Ak Windows sťahuje aktualizácie na pozadí a ste doma, nieje v tom žiadny problém. Po novom sa niektoré kroky, ktoré sa vykonávali doteraz v offline fáze (keď sa inštalujú aktualizácie), vykonajú už pri sťahovaní aktualizácií. Tým pádom bude celá nudná obrazovka s načítavacími percentami oveľa kratšia.

Pokiaľ budete sledovať celý čas aj sťahovania aj inštalovania aktualizácií, zrejme neprídete na nejaký značný rozdiel. Výhodu však je oveľa kratší čas inštalácie aktualizácií.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.