Instagram dostal dlho žiadanú funkciu | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Instagram dostal dlho žiadanú funkciu | APLIKÁCIE

Novinky

Instagram dostal dlho žiadanú funkciu | APLIKÁCIE

Facebook počas včerajšieho dňa aktualizoval Instagram aplikáciu pre Windows 10 a Windows 10 Mobile zariadenia. Pridal funkciu, ktorú mnohí dlho už požadovali.

Aplikácia po novom umožní jej používateľov vytvárať obrázky priamo z ich PC webkamery, ktorá vám umožňuje zachytiť oveľa kvalitnejšie snímky. Druhotnou správou taktiež je, že aplikácia využíva viac prirodzených API Windows 10 súborov, čo je tiež skvelá správa.

Medzi ďalšie novinky, ktorými sa môže aktualizácia chváliť je aj zobrazovanie náhľadov odkazov v rámci rozhrania aplikácie, pribudla tak isto nová ikonka pre Návrhy Ľudí a dočkali sme opravy niekoľkých chýb a drobných vylepšení spoľahlivosti a stability aplikácie.

Aktuálna verzia aplikácie je 10.913.38071 a stiahnete ju cez odkaz nižšie.

Instagram
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Samsung otvoril najväčšiu továreň na výrobu mobilných telefónov na svete

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.