Pozrite si čo prináša včerajšia aktualizácia aplikácie 6tag
Connect with us

Pozrite si čo prináša včerajšia aktualizácia aplikácie 6tag

Windows aplikácie

Pozrite si čo prináša včerajšia aktualizácia aplikácie 6tag

Jeden z najpopulárnejších klientov pre Instagram 6tag, dostal včera aktualizáciu, ktorá prináša a vylepšuje viacero funkcionalít. 6tag od včera podporuje vyššie rozlíšenie obrázkov, ktoré si používatelia nahrávajú ako avatar, dovoľuje presmerovanie z odkazov v komentároch a z postov, ďalej bola pridaná nová funkcionalita vyhľadávania priateľov na Facebooku, možnosť označenia priateľov a zrýchlenie načítavania komentárov.

V prípade ak aplikáciu nepoznáte, 6tag je alternatívny klient pre populárnu službu Instagram, ktorá umožňuje prostredníctvom mobilnej aplikácie nahrávať na sociálne siete napríklad videá alebo fotografie, ktoré môžete následne upravovať pomocou rôznych filtrov.

(pozn. na videu nie sú zachytené novinky z včerajšej aktualizácie)

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Najnovšia aktualizácia pre mobilné smartfóny s Windowsom prináša niekoľko drobných vylepšení

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.