Infinite Run One | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Infinite Run One

Windows Hry

Infinite Run One

Nikdy nekončiaca zábava. Tak takto by sa dala definovať novoobjavená hra Infinite Run One, ktorá na prvý pohľad hoci vyzerá ako ďalšie desiatky hier v Windows Phone Store tohto štýlu, avšak táto vydarená behačka ponúka aj niečo navyše. Infinity Run One prichádza s peknou retro grafikou, ktorú si budú pamätať hlavne staršie ročníky, ktorá je doplnená aj dobovými zvukovými efektmi.

 Vlastnosti hry:

  • Jednoduché ovládanie
  • Power-up! (Jet-Pack, slow-motion adruhúšancu!)
  • Neopakujúce sa protredie
  • 8 a 16 bitová grafika (možnosť prepnutia)

Hru nájdete v Windows Phone Store zadarmo, dostupná je pre všetky zariadenia s Windows Phone 8 a viac.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.