IDC: Nokia 3310 je najlepšie predávajúcim sa hlúpym telefónov v Západnej Európe | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

IDC: Nokia 3310 je najlepšie predávajúcim sa hlúpym telefónov v Západnej Európe

Novinky

IDC: Nokia 3310 je najlepšie predávajúcim sa hlúpym telefónov v Západnej Európe

IDC: Nokia 3310 je najlepšie predávajúcim sa hlúpym telefónov v Západnej Európe

Nokia 3310, telefón ktorý svojho času bol jedným z najrozšírenejším na svete a zároveň kolovali ňom tisícky legiend zažil svoje znovu narodenie relatívne nedávno, v podstate apríli tohto roka.

Podľa najnovšieho reportu IDC, Nokia 3310 opäť dobýva domácnosti používateľov, totiž je najlepšie predávaným „hlúpym“ telefónom v Západnej Európe, hovorí Francisco Jeronimo, riaditeľ  IDC.

Mimochodom, spoločnosť HMD oznámila len niekoľko dní dozadu, že sa chystá priniesť na trh aj 3G verziu tohto telefónu v nasledujúcich mesiacoch. Pevne veríme, že spoločnosť tak pokryje stále neutíchajúci sa záujem o tento telefón, na druhej strane, ak sa to nepodarí spoločnosti HMD tak určite na trh prídu dôveryhodné napodobeniny, ako je napríklad táto.

Zdroj: vlastný

TIP  Všetko, čo potrebujete vedieť ešte predtým, ako sa rozhodnete kúpiť externý disk. Alebo aký je rozdiel medzi HDD a SSD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.