Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón

Novinky

Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón

V dnešnom článku si predstavíme hru z dielne HeroCraft pod názvom Ice Rage: Hockey. Jedná sa o veľmi podarenú hru s vynikajúcou hrateľnosťou, skvelým spracovaním, a veľmi kvalitným zvukovým doprovodom, na ktorom sa podieľali audio dizajnéri z titulov ako Max Payne, alebo Alan Wake.

Hra je vo veľmi peknej 3D grafike, a ponúka single aj multiplayer, ktorý sa ale hrá na jednom zariadení. Veľmi príjemná a zábavná možnosť zahrať si s kamarátom napríklad na tabletofóne Lumii 1520 , alebo Lumii 1320 so 6 palcovým displejom. Ale hrať sa samozrejme dá aj na zariadeniach s menšou uhlopriečkou.

221d3080-5d56-4a9f-8989-b170b76a5c00

V single playeri máte na výber z nasledujúcich možností: – Quick match (rýchly zápas), Deathmatch (musíte zdolať troch súperov za sebou), a League/Tournament (liga alebo turnaj).

Ako hráča si môžete zvoliť rôzne zábavné postavičky, od bežných hráčov, cez medveďa, ninju, drevorúbača až po Santu Clausa, pričom každá postava má vlastné zvuky, a rôzne vlastnosti.

92a4df8e-9362-481c-b4ea-9b930d033260

Hra sa ovláda dvoma prstami, pravým strieľate, prípadne odoberáte puk, a ľavým pohybujete s hráčom. Pred každým zápasom si pritom môžete zapnúť funkciu “One Button”, vďaka ktorej hráč sám korčuľuje za pukom, a Vašou úlohou je len strieľať, prípadne odoberať puk súperovi. Je to rozhodne príjemná voľba, ale podľa nášho názoru to trocha uberá na zábavnosti. Brankára ovládate len v najťažšej úrovni. V ľahkej, a strednej chytá samostatne.

ef6d6504-a321-409c-902b-ad742c264e5d

Tento titul sa hratelnosťou podľa nás radí medzi najlepšie hry pre mobilné telefóny vôbec, a pre skvelé spracovanie, a zábavnosť Vám ho doporučujeme aspoň vyskúšať. Hra je k dispozícii za cenu 1,99 EUR na tomto odkaze, pričom je k dispozícii aj skúšobná verzia. Z pamäte Vášho zariadenia si ukrojí približne 20 MB.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

2 komentáre
  • pepa

    Stahuji

    • Jakub Vrana

      páči sa?

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.