Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón

Novinky

Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón

V dnešnom článku si predstavíme hru z dielne HeroCraft pod názvom Ice Rage: Hockey. Jedná sa o veľmi podarenú hru s vynikajúcou hrateľnosťou, skvelým spracovaním, a veľmi kvalitným zvukovým doprovodom, na ktorom sa podieľali audio dizajnéri z titulov ako Max Payne, alebo Alan Wake.

Hra je vo veľmi peknej 3D grafike, a ponúka single aj multiplayer, ktorý sa ale hrá na jednom zariadení. Veľmi príjemná a zábavná možnosť zahrať si s kamarátom napríklad na tabletofóne Lumii 1520 , alebo Lumii 1320 so 6 palcovým displejom. Ale hrať sa samozrejme dá aj na zariadeniach s menšou uhlopriečkou.

221d3080-5d56-4a9f-8989-b170b76a5c00

V single playeri máte na výber z nasledujúcich možností: – Quick match (rýchly zápas), Deathmatch (musíte zdolať troch súperov za sebou), a League/Tournament (liga alebo turnaj).

Ako hráča si môžete zvoliť rôzne zábavné postavičky, od bežných hráčov, cez medveďa, ninju, drevorúbača až po Santu Clausa, pričom každá postava má vlastné zvuky, a rôzne vlastnosti.

92a4df8e-9362-481c-b4ea-9b930d033260

Hra sa ovláda dvoma prstami, pravým strieľate, prípadne odoberáte puk, a ľavým pohybujete s hráčom. Pred každým zápasom si pritom môžete zapnúť funkciu “One Button”, vďaka ktorej hráč sám korčuľuje za pukom, a Vašou úlohou je len strieľať, prípadne odoberať puk súperovi. Je to rozhodne príjemná voľba, ale podľa nášho názoru to trocha uberá na zábavnosti. Brankára ovládate len v najťažšej úrovni. V ľahkej, a strednej chytá samostatne.

ef6d6504-a321-409c-902b-ad742c264e5d

Tento titul sa hratelnosťou podľa nás radí medzi najlepšie hry pre mobilné telefóny vôbec, a pre skvelé spracovanie, a zábavnosť Vám ho doporučujeme aspoň vyskúšať. Hra je k dispozícii za cenu 1,99 EUR na tomto odkaze, pričom je k dispozícii aj skúšobná verzia. Z pamäte Vášho zariadenia si ukrojí približne 20 MB.

TIP  Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.