Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón

Novinky

Ice Rage: Hockey perfektný hokej pre Váš telefón

V dnešnom článku si predstavíme hru z dielne HeroCraft pod názvom Ice Rage: Hockey. Jedná sa o veľmi podarenú hru s vynikajúcou hrateľnosťou, skvelým spracovaním, a veľmi kvalitným zvukovým doprovodom, na ktorom sa podieľali audio dizajnéri z titulov ako Max Payne, alebo Alan Wake.

Hra je vo veľmi peknej 3D grafike, a ponúka single aj multiplayer, ktorý sa ale hrá na jednom zariadení. Veľmi príjemná a zábavná možnosť zahrať si s kamarátom napríklad na tabletofóne Lumii 1520 , alebo Lumii 1320 so 6 palcovým displejom. Ale hrať sa samozrejme dá aj na zariadeniach s menšou uhlopriečkou.

221d3080-5d56-4a9f-8989-b170b76a5c00

V single playeri máte na výber z nasledujúcich možností: – Quick match (rýchly zápas), Deathmatch (musíte zdolať troch súperov za sebou), a League/Tournament (liga alebo turnaj).

Ako hráča si môžete zvoliť rôzne zábavné postavičky, od bežných hráčov, cez medveďa, ninju, drevorúbača až po Santu Clausa, pričom každá postava má vlastné zvuky, a rôzne vlastnosti.

92a4df8e-9362-481c-b4ea-9b930d033260

Hra sa ovláda dvoma prstami, pravým strieľate, prípadne odoberáte puk, a ľavým pohybujete s hráčom. Pred každým zápasom si pritom môžete zapnúť funkciu “One Button”, vďaka ktorej hráč sám korčuľuje za pukom, a Vašou úlohou je len strieľať, prípadne odoberať puk súperovi. Je to rozhodne príjemná voľba, ale podľa nášho názoru to trocha uberá na zábavnosti. Brankára ovládate len v najťažšej úrovni. V ľahkej, a strednej chytá samostatne.

ef6d6504-a321-409c-902b-ad742c264e5d

Tento titul sa hratelnosťou podľa nás radí medzi najlepšie hry pre mobilné telefóny vôbec, a pre skvelé spracovanie, a zábavnosť Vám ho doporučujeme aspoň vyskúšať. Hra je k dispozícii za cenu 1,99 EUR na tomto odkaze, pričom je k dispozícii aj skúšobná verzia. Z pamäte Vášho zariadenia si ukrojí približne 20 MB.

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie