Od včerajška je Hyperlapse dostupný aj pre telefóny s 512 MB RAM
Connect with us

Od včerajška je Hyperlapse dostupný aj pre telefóny s 512 MB RAM

Windows aplikácie

Od včerajška je Hyperlapse dostupný aj pre telefóny s 512 MB RAM

Ešte minulý rok sme vám priniesli článok o pripravovanej aplikácii Hyperlapse, za ktorou stoja vývojári z Microsoftu. Následne sa Hyperlapse dostal do Windows Phone obchodu v polovici mája tohto roka a dostupný bol len pre vybrané mobilné zariadenia.

Niekoľko hodín dozadu Microsoft vypustil aktualizáciu pre túto aplikáciu, ktorá prináša podporu pre väčšie množstvo zariadení. Minimálne hardvérové požiadavky sú od včerajšieho dňa nasledovné:

  • Procesor Qualcomm Snapdragon S4
  • 512 MB RAM pamäte (avšak bez podpory HD videí)

Pre tých, ktorí aplikáciu nepoznajú, tak Hyperlapse slúži na vylepšenie vašich videí. Aplikácia na základe zložitých algoritmov upraví video tak, že preskočí “nudné” pasáže a video skráti a následne ho upraví tak, že bude vyzerať podstatne dynamickejšie a zaujímavejšie. 

V prípade ak nemáte mobilný telefón s Windows Phone 8.1, tak aplikácia je dostupná aj pre Android zariadenia. Stiahnuť ju môžete na tomto linku.

qrcode.29539094

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.