Hungry Shark | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Hry

Hungry Shark

Vyskúšajte si život v tele žraloka v teste o prežitie. Hra ponúka grafický zážitok, jednoduchý príbeh a skvelú ovládateľnosť. V hre sa ocitáte v úlohe niekoľko tonového žraloka, ktorého jediná úloha je nájsť korisť a prežiť. Počas vašej cesty budete musieť uloviť desiatky rôznych koristi ako sú ľudia, ryby a iné morské príšery. Každé jedno sústo vás udrží pri živote o niečo dlhšie.

Parametre pre spustenie: Windows Phone 8+, 512 Ram, odkaz na stiahnutie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.