Hudobný prehrávač Next Player umožňuje prehrať hudbu a videá zo služieb Dropbox a OneDrive | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hudobný prehrávač Next Player umožňuje prehrať hudbu a videá zo služieb Dropbox a OneDrive | APLIKÁCIE

Novinky

Hudobný prehrávač Next Player umožňuje prehrať hudbu a videá zo služieb Dropbox a OneDrive | APLIKÁCIE

Microsoft stále pracuje na vylepšovaní svojich produktov a to zahŕňa aj aktualizácie pre natívne aplikácie. Toto je prípad hudobného prehrávača Groove Music, ktorý je predinštalovaný vo Windows 10. Hoci prišla nedávno aktualizácia pre Groove, vyzerá to tak, že nie je dostatočne dobrý, aby si komunita nespravila svoju alternatívu. Microsoft si dal za cieľ zjednotiť všetky zariadenia a zaistiť, aby mali rovnaký operačný systém. Preto sme už pred nejakým časom počuli o UWP.

zdroj: henextweb.com

Hoci už teraz je Groove Music schopný prehrať hudbu a videá, ktoré máme uložené v službe Dropbox alebo OneDrive, nie je to dostupné pre všetkých a všade. Práve tieto obmedzenia obchádza nová aplikácia univerzálna Windows 10 aplikácia – Next Player.

zdroj: microsoft.com

Next Player si určite budú pamätať užívatelia Windows Phone 8.1. Práve tam sme ho mohli spozorovať prvýkrát. Autori z nej konečne spravili UWP aplikáciu a tak si ju môžu vychutnať aj užívatelia Windows na iných zariadeniach. Next Player má jednoduchý design a prehľadné nastavenia. Disponuje funkciami ako Drag and Drop, zobrazenie textu piesní, alebo počúvanie internetových rádií. Teraz však prišla možnosť prehrávania súborov, ktoré sú uložené v Dropbox a OneDrive. A čo je hlavné, bez žiadnych obmedzení.

Next-Player
Next-Player
Developer: polApki
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.