hudobný prehrávač n7player
Connect with us

Podarený hudobný prehrávač N7player stiahnete (len) dnes z obchodu zadarmo

Windows aplikácie

Podarený hudobný prehrávač N7player stiahnete (len) dnes z obchodu zadarmo

Máte radi hudbu, ale z nejakého dôvodu nie ste spokojný s vašim súčasným prehrávačom? Tak nezúfajte, máme pre vás tip na aplikáciu n7player, ktorú dnes prostredníctvom get.myappfree.it môžete získať zadarmo.

N7player je hudobný prehrávač, ktorý má viac ako 10 miliónov stiahnutí skrz všetky platformy. Výhodou tohto prehrávača je veľmi “čisté” užívateľské prostredie, ktoré si vás svojou jednoduchosťou získa. Aplikácia tiež umožňuje vytváranie vlastných playlistov, vďaka ktorým sa k svojej obľúbenej hudbe dostanete oveľa rýchlejšie ako je tomu v nativnej aplikácii Hudba. Poteší vás aj prekrásne grafické spracovanie, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

V prípade, ak by ste aj vy chcel dostávať tipy na prémiové aplikácie a hry zadarmo, tak vám odporúčame využívať aplikáciu myAppFree, ktorú si môžete stiahnuť z nasledovného linku.

QR_myAppFree_new

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Samotnú aplikáciu N7player si môžete stiahnuť zadarmo priamo z obchodu cez následovný odkaz alebo cez myAppFree.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

 

TIP  Spoločnosť Microsoft zavádza časovú OS v aplikácii fotografie všetkým používateľom Windowsu 10
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.