Huawei výrazne zrýchli väčšinu svojich smartfónov. Vyšší výkon dostane aj stredná trieda! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Huawei výrazne zrýchli väčšinu svojich smartfónov. Vyšší výkon dostane aj stredná trieda!

Huawei P20 Lite

ANDROID

Huawei výrazne zrýchli väčšinu svojich smartfónov. Vyšší výkon dostane aj stredná trieda!

Spoločnosť Huawei priniesla pre majiteľov týchto zaujímavých smartfónov veľmi pozitívnu správu. Čínsky výrobca totiž pred nedávnom predstavil veľmi zaujímavú technológiu GPU Turbo, ktorá výrazne zvyšuje výkonnosť procesora a znižuje záťaž batérie.

Technológia GPU Turbo dokáže na smartfónoch Huawei zvýšiť výkon procesora až o 60 percent a znížiť spotrebu energie až do 30 percent. Vďaka tejto technológii tak dostanú aj staršie modely druhý dych. Novinku ocenia pravdepodobne hráči, ktorí vyžadujú od svojho smartfónu čo najlepší výkon pre čo najlepší užívateľský zážitok.

Zvýšenie výkonu získajú všetky predávané Huawei smartfóny na trhu

Huawei pridá novú technológiu GPU Turbo už v rámci novej systémovej aktualizácie. Dobrou správou však je, že k zvýšeniu výkonu smartfónov nebude nutný žiadny hardvérový zásah, pretože o navýšenie výkonu sa postará iba upravený softvér. Nižšie v tabuľke je vidieť zariadenia, ktoré dostanú novú funkciu GPU Turbo, ako aj časový horizont dostupnosti novej funkcie.

Huawei

Zdroj: gsmarena.com

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Predaje Samsung smartfónov nečakane klesli. Môže za to malo inovácií a vysoká cena?

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.