Huawei údajne pripravuje tablet s Windows 10 a Androidom súčasne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Huawei údajne pripravuje tablet s Windows 10 a Androidom súčasne

Novinky

Huawei údajne pripravuje tablet s Windows 10 a Androidom súčasne

Portál DSL.sk dnes priniesol informáciu, podľa ktorej jeden z najväčších výrobcov smartfónov a tabletov – čínska spoločnosť Huawei, pripravuje tablet, na ktorom bude možné spúšťať ako Windows 10, tak aj Android. Informáciu pre zahraničné tech portály uviedol CMO Huawei Shao Yang.

Shao-Yang-Huawei

Podľa dostupných informácií ale nebude možné mať oba systémy spustené naraz, ale pri bootovaní si zvolíte, v ktorom systéme sa tablet spustí. Žiadne ďalšie špecifikácie zatiaľ nie sú známe.

A čo si o takomto zariadení myslíte Vy?

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.