Huawei predstavil MateBook X: najmenší 13-palcový notebook
Connect with us

Huawei predstavil MateBook X: najmenší 13-palcový notebook so zvukom Dolby Atmos

Novinky

Huawei predstavil MateBook X: najmenší 13-palcový notebook so zvukom Dolby Atmos

Huawei v týchto dňoch predstavuje nový MateBook X. Je to najmenší 13 -palcový notebook na svete, ktorý bude súťažiť so Surface Laptop od Microsoftu a MacBook od Applu.

Dodáva sa bez ventilátora s 88% pomerom obrazovky k telu a 4,4 mm rámčekmi. Spoločnosť Huawei používa technológiu priestorového chladenia, mikroskopický materiál na zmenu fázy, ktorý sa bežne používa v leteckom priemysle na udržanie zariadenia v chlade. Napriek svojmu kompaktnému tenkému profilu ponúka MateBook X možnosť výberu výkonných procesorov Intel Core i7 alebo i5 procesory 7. generácie.

Je vybavený 2-kanálovým displejom s Corning Gorilla Glass a technológiou pre zmiernenie očnej záťaže. Huawei tiež tvrdí, že MateBook X je prvý notebook vybavený zvukovým systémom Dolby Atmos s reproduktormi spoločne navrhnutými s Dolby. Do tlačidla napájania tiež integrovali snímač odtlačkov prstov, ktorý bude podporovať autentifikáciu založenú na Windows Hello. Tento krásavec prichádza hneď v troch farebných prevedeniach: honosnej zlatej, vesmírnej sivej a ružovo-zlatej.

Podrobnosti o cenách:

HUAWEI MateBook X i5 / 8 GB / 256 GB SSD – 1399 €
I5 / 8GB / 512 GB SSD – 1599 €
I7 / 8GB / 512 GB SSD – 1699 €

Nové zariadenie MateBook X sa začne predávať už toto leto.

Zdroj: Windows Central, consumer.huawei.com (obrázok)

TIP  Mobilný prehliadač Microsoft Edge dostane zabudovaný prekladač. Žeby nová konkurencia pre Google Chrome
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.