Huawei P20 Pro má ponúknuť až 40 Mpx fotoaparát s 5x zoomom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Huawei P20 Pro má ponúknuť až 40 Mpx fotoaparát s 5x zoomom

Novinky

Huawei P20 Pro má ponúknuť až 40 Mpx fotoaparát s 5x zoomom

Huawei P20 Pro má ponúknuť až 40 Mpx fotoaparát s 5x zoomom

Huawei si pre nadšencov fotografie pripravuje obrovskú čerešničku na torte. Má byť ňou nová vlajková loď Huawei P20 Pro, ktorá ponúkne väčšie rozlíšenie snímača ako množstvo digitálnych zrkadloviek v strednej triede. Nový Huawei tak bude pravdepodobne inšpirovaný legendárnymi Nokiami s PureView fotoaparátmi, ktoré ponúkali na svoju dobu taktiež obrovské množstvo Mpx.

Huawei P20 Pro

Produktová fotografia

40 Mpx snímač bude na novom Huawei P20 Pro slúžiť ako primárna kamera. Vedľa neho ešte nájdeme 8 Mpx snímač s hybridným zoomom. Nepotvrdené informácie dokonca naznačujú, že fotoaparát bude vybavený až 3x optickým zoomom, ktorý bude schopný s použitou technológiou vo výsledku priniesť vysokokvalitné 5-násobné zväčšenie.

Huawei P20 Pro

Produktová fotografia

Huawei P20 Pro môže byť nový král “fotomobilov”

Nová vlajková loď ponúkne displej s pomerom strán 19:9 a s podobným zárezom ako na iPhone X. Prednej strane bude však dominovať 24 Mpx fotoaparát, čo môže priniesť pomerne dobré fotografie pre nadšencov Selfies záberov. Huawei navyše bude vsádzať na istotu a nový “PRO” model ponúkne 6,1″ displej s OLED technológiou a s rozlíšením 108éx2240 pixelov.

Huawei P20 Pro

Produktová fotografia

Najnovšie úniky tvrdia, že by sa do Európy mala dostať verzia smartfónu Huawei P20 Pro s 6 GB operačnou pamäťou RAM a s 128 GB úložiskom. Tento model by pritom mohol začínať na cene 900 eur, ktorá bude nastavená podobne ku konkurenčným smartfónom tejto výbavy. Pripravovaná vlajková loď bude napájaná výkonným čipom Kirin 970, Androidom 8.1 s grafickou nadstavbou EMUI a poteší veľmi silná 4000 mAh batéria. Novú vlajkovú loď Huawei predstaví už v následujúcich týždňoch.

TIP  Microsoft má v pláne predstaviť smartfóny s Androidom. Napovedajú tomu najnovšie špekulácie

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: produktová fotografia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.