HTC to poriadne prepísklo! K novému smartfónu HTC U12 s prívlastkom vlajková loď nebude možné pripojiť slúchadlá! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

HTC to poriadne prepísklo! K novému smartfónu HTC U12 s prívlastkom vlajková loď nebude možné pripojiť slúchadlá!

HTC U12

ANDROID

HTC to poriadne prepísklo! K novému smartfónu HTC U12 s prívlastkom vlajková loď nebude možné pripojiť slúchadlá!

Spoločnosť HTC pred nedávnom predstavila novú vlajkovú loď HTC U12+, ktorá prináša veľmi elegantný dizajn a vysoký výkon. Viacerých používateľov možno sklamala absencia 3,5 mm konektora jack pre slúchadlá, kvôli ktorému nebude možné k telefónu pripojiť väčšinu slúchadiel. Teraz spoločnosť prezradila zaujímavú informáciu, ktorá zároveň fanúšikov značky nepotešila.

HTC U12+ príde bez redukcie na klasický jack

HTC sa rozhodlo k novej vlajkovej lodi do predajného balenia nepribaliť žiadnu redukciu. K smartfónu tak nebude možné pripojiť akékoľvek slúchadlá s klasickým jack konektorom bez toho, aby si používatelia nezadovážili nejakú redukciu. Tento krok fanúšikov značky určite sklamal, pretože konkurencia do predajného balenia stále vkladá aj redukciu, aby mohli používatelia k smartfónu pripojiť akékoľvek svoje slúchadlá. Tu sa zdá, že sa HTC spolieha iba na konektor USB Type-C a na slúchadlá, ktoré budú priamo vložené v balení.

Pozitívnou správou je, že v balení HTC U12+ nájdeme rýchlu nabíjačku. Niektoré distribúcie budú navyše dodávané aj s spolu s transparentným obalom. V tejto chvíli sa začínajú objavovať prvé ponuky na predobjednávky smartfónu HTC U12+ v Európe. Zároveň však ešte stále nevieme, kedy presne nové HTCčko príde na náš trh. Orientačná cena nového HTC je okolo 890 € s DPH.

TIP  Spoločnosť Oppo predstavila revolučný smartfón. V Číne vyrastá silná konkurencia pre dnešných technologických gigantov

Zdroj: twitter.com ilustračný obrázok: Úvodný obrázok: HTC

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.