Hry ktoré si zamiluješ - 2. časť | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hry ktoré si zamiluješ – 2. časť

TIP REDAKCIE

Hry ktoré si zamiluješ – 2. časť

V poslednej časti sa pozrieme na ďalšiu päticu hier. Všetky hry v tomto a aj predošlom zozname sú dostupné zadarmo v Obchode pre váš Windows Phone. Nezabudnite sa v komentároch podeliť o vaše skóre alebo tipy na iné hry.

1. 0h h1 od Q42
0h h1

Zaplňte prázdne políčka modrými a červenými štvorcami tak, aby v každom riadku a stĺpci boli v rovnakom počte. Pričom žiadne stĺpce ani riadky sa nemôžu opakovať. Na výber je mriežka 4×4, 6×6, 8×8 a 10×10.

2. BRAIN RUSH!!! od clipinmedia
BRAIN RUSH!!!

V obchode je viacero hier tohto typu preto berte BRAIN RUSH!!! od clipinmedia len ako príklad. V hre ide o rýchle prepínanie medzi kruhom a štvrocom podľa toho aký útvar sa práve približuje po priamke k vám.

3. POLYGANIC od Fluff Stuff Studios
POLYGANIC

Táto hra s grafikou ako pred tridsiatimi rokmi je návykovejšia než sa na prvý pohľad môže zdať. Vašou úlohou je posúvať stĺpy s medzerami tak, aby objekt (či už je to základný trojuholník alebo niečo iné) do nich nenarazil.

4. The Dodhers od Wastelands Studios
The Dodgers

Graficky podarená hra, v ktorej je vaším cieľom pohybovať vtáčikom alebo vtáčikmi po kružnici tak, aby sa nezrazili s padajúcimi objektmi. Každých 100 bodov znamená + jeden vtáčik na kružnici a čím viac ich máte tým viac bodov získavate.

5. Tap Spree od Aquila Game Studios
Tap Spree

Vašou úlohou je kliknúť na obrázok na displeji. Háčik je v tom že ten neustále skáče z jedného miesta na druhé. Koncentráciu vám budú rušiť aj iné obrázky ktoré sa na obrazovke objavujú.

TIP  Bažíš po novom notebooku, ktorý zvládne aj náročnejšie hry a nebude ťa stáť majlant? Dávame ti do pozornosti Acer A515 | TIP REDAKCIE

Rád by som ešte pripomenul, že v Obchode sa okrem Minecraftu objavila aj známa Candy Crush Saga známa z Androidu a iOS ale aj nová hra od Microsoftu, Microsoft Bingo.

Developer pre platformu Windows Phone. Autor aplikácie Daily Alarm.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.