Hry ktoré si zamiluješ - 2. časť | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Hry ktoré si zamiluješ – 2. časť

TIP REDAKCIE

Hry ktoré si zamiluješ – 2. časť

V poslednej časti sa pozrieme na ďalšiu päticu hier. Všetky hry v tomto a aj predošlom zozname sú dostupné zadarmo v Obchode pre váš Windows Phone. Nezabudnite sa v komentároch podeliť o vaše skóre alebo tipy na iné hry.

1. 0h h1 od Q42
0h h1

Zaplňte prázdne políčka modrými a červenými štvorcami tak, aby v každom riadku a stĺpci boli v rovnakom počte. Pričom žiadne stĺpce ani riadky sa nemôžu opakovať. Na výber je mriežka 4×4, 6×6, 8×8 a 10×10.

2. BRAIN RUSH!!! od clipinmedia
BRAIN RUSH!!!

V obchode je viacero hier tohto typu preto berte BRAIN RUSH!!! od clipinmedia len ako príklad. V hre ide o rýchle prepínanie medzi kruhom a štvrocom podľa toho aký útvar sa práve približuje po priamke k vám.

3. POLYGANIC od Fluff Stuff Studios
POLYGANIC

Táto hra s grafikou ako pred tridsiatimi rokmi je návykovejšia než sa na prvý pohľad môže zdať. Vašou úlohou je posúvať stĺpy s medzerami tak, aby objekt (či už je to základný trojuholník alebo niečo iné) do nich nenarazil.

4. The Dodhers od Wastelands Studios
The Dodgers

Graficky podarená hra, v ktorej je vaším cieľom pohybovať vtáčikom alebo vtáčikmi po kružnici tak, aby sa nezrazili s padajúcimi objektmi. Každých 100 bodov znamená + jeden vtáčik na kružnici a čím viac ich máte tým viac bodov získavate.

5. Tap Spree od Aquila Game Studios
Tap Spree

Vašou úlohou je kliknúť na obrázok na displeji. Háčik je v tom že ten neustále skáče z jedného miesta na druhé. Koncentráciu vám budú rušiť aj iné obrázky ktoré sa na obrazovke objavujú.

Rád by som ešte pripomenul, že v Obchode sa okrem Minecraftu objavila aj známa Candy Crush Saga známa z Androidu a iOS ale aj nová hra od Microsoftu, Microsoft Bingo.

Developer pre platformu Windows Phone. Autor aplikácie Daily Alarm.

1 Comment
  • tomino

    2 som stiahol 🙂

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.