Hru The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition si do 16. apríla môžete zahrať úplne bezplatne. | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hru The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition si do 16. apríla môžete zahrať úplne bezplatne.

Novinky

Hru The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition si do 16. apríla môžete zahrať úplne bezplatne.

Vynikajúce správy pre všetkých fanúšikov hry Skyrim. Pokiaľ ste si ešte nekúpili hru The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, teraz je ten správy čas. Hru si do 16. apríla do 22:00 môžete úplne bezplatne otestovať. Hra je v takejto príležitosti aj v akcií a platforma Steam si pre všetkých nadšencov hry Skyrim pripravila aj menšiu akciu. Po otestovaní hry počas víkendu, si túto parádnu hru môžete zakúpiť za polovičnú cenu 19,99 eur.

Zachráňte ríšu Tamriel

Najvyšší kráľ Skyrimu bol zavraždený. Aliancia chce získať trón pre seba. Uprostred tohto konfliktu je prebudené nebezpečné staroveké zlo. Draky, dlhé stratené vo svete Elder Scrolls, sa vrátili na Tamriel. Budúcnosť Skyrimu a ríše visí na vlásku. Ríša čaká na drakozrodeného. Hrdinu, ktorý sa narodil so silou hlasu, ktorý ako jediný dokáže drakov zastaviť. Pri hernom postupe si neváhajte vybrať zo stoviek zbraní, schopností a kúziel. Nový systém postavy umožňuje hrať, ako len chcete. Vaše schopnosti sa zlepšujú podľa toho, čo robíte. Bojujte s prastarými drakmi, akých ste ešte nikdy nevideli.

Pokiaľ Vás hra zaujala, môžete si ju do 16. apríla do 22:00 bezplatne otestovať. Hru si stačí stiahnuť z tejto stránky.

Zdroj: Steam

TIP  Košické herné štúdio 3DIVISION predstavilo trailer ku hre Workers & Resources: Soviet Republic. Dokázali by ste vybudovať silný socialistický štát?
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.