Hru Rainbow Six Siege si môžete tento víkend zahrať úplne zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hru Rainbow Six Siege si môžete tento víkend zahrať úplne zadarmo

PC hry

Hru Rainbow Six Siege si môžete tento víkend zahrať úplne zadarmo

Herné štúdio Ubisoft prichádza s ďalším voľným víkendom, kedy hráčom po celom svete sprístupní vybranú hru na celý víkend. Tentokrát padla šťastena na akčnú taktickú strieľačku Tom Clancys Rainbow Six Siege, ktorá je ďalším herným titulom v sérií Tom Clancy’s Rainbow Six.

Počas víkendu si môžete vyskúšať všetky herné režimy, postavy a mapy

Hru si môžete bezplatne vyskúšať už tento víkend od 17. do 21. mája na platformách PlayStation 4, Xbox One, ale aj na počítači. Dostupná je úplne plná verzia hry a nie ochudobnená trial verzia, vďaka čomu si môžete vyskúšať všetky mapy, postavy, režimy, alebo sa zapojiť do bojov v hodnotených zápasoch. Na oficiálnej stránke Ubisoftu sa neuvádza, či je hra na platforme Xbox One dostupná iba pre predplatiteľov služby Xbox Live Gold, alebo si ju môžu vyskúšať úplne všetci hráči. Ďalšou skvelou správou je, že všetok herný postup sa vám automaticky uloží a v prípade, že by ste si hru v budúcnosti zakúpili, bude váš herný postup opäť sprístupnený na vašom účte.

Ako to už zvykom býva, hra je počas celého víkendu v 50 percentnej zľave a v prípade platformy Xbox One, sa zľava predlžuje na celý nasledujúci týždeň. Hru si na svoje herné konzoly môžete stiahnuť priamo z obchodov a v prípade počítača, si najprv musíte vytvoriť účet Uplay a stiahnuť si jeho klient do vášho zariadenia. Viac informácií o prebiehajúcej akcii nájdete tu.

TIP  Zahrajte sa cez víkend na neľútostného vikinga, rytiera, alebo samuraja. Hra For Honor je free-to-play až do 6. mája

Zdroj: Ubisoft, úvodný obrázok (Steam)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.