Hrôzy Černobyľu budete môcť zažiť na vlastnej koži vďaka novému hernému hororovému titulu Chernobyl Exclusion Zone, na ktorom pracujú autori hry The Farm 51 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hrôzy Černobyľu budete môcť zažiť na vlastnej koži vďaka novému hernému hororovému titulu Chernobyl Exclusion Zone, na ktorom pracujú autori hry The Farm 51

Chernobylite hra_1

PC hry

Hrôzy Černobyľu budete môcť zažiť na vlastnej koži vďaka novému hernému hororovému titulu Chernobyl Exclusion Zone, na ktorom pracujú autori hry The Farm 51

26. apríl 1986, 1 hodina a 23 minút ráno. Tak tento moment sa zapísal do histórie a nie len tej ukrajinskej, ale celého sveta. Totiž v tento dátum sa odohrala doteraz najväčšie jadrová katastrofa na svete a to v meste Černobyľ, kde sa rozstavené jadro spaľovacieho reaktora č. 4 zmiešalo s iným vysoko rádioaktívnym materiálov a nešťastie bolo na svete.

Chernobyl Exclusion Zone bude lákať hráčov nie len na silný príbeh

Práve táto udalosť, ktorá sa zapísala do histórie ľudstva bude hlavným námetom hry Chernobyl Exclusion Zone, za ktorou stoja autori hry The Farm 51. Jej autori sľubujú, že prinesú kvalitný hororový herný titul, ktorý bude z veľkej miery kopírovať udalosti, ktoré sa stali.

“Chceme vám priniesť hlboký, emotívny príbeh zapojenie sa do prežitia a zážitku z hrôz Čerbyľskej oblasti, ktorý chceme dosiahnuť 3D skenovaním bohatého herného sveta krásne vykresleného v Unreal Engine 4,”… píše sa v oficiálnom stanovisku na sociálnej sieti Facebook.

Nižšie si môžete pozrieť niekoľko záberov zo spomínanej zóny, kde autori hry zbierali inšpiráciu.

Kedy sa hra dostane oficiálne medzi hráčov je dnes ťažko povedať. Jej autori aktuálne na sociálnej sieti Facebook sľubujú, že budú postupne pridávať materiály, ktoré sa im podarilo zozbierať. Zároveň by sme sa mali dočkať aj obrázkov, ktoré zachytávajú herné prostredie. V každom prípade táto hrá má potenciál byť úspešným titulom a to nie len vďaka silnému príbehu, ale aj vďaka autorom, ktorí už majú na svojom konte niekoľko úspechov.

TIP  Tak tomuto sa povie masaker! Vývojár priniesol nový GTA V Hulk Mod. Ponúka špeciálne útoky, lozenie po stenách, super silu a mnoho ďalšieho

Zdroj: Facebook (Chernobylite)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.