Hrajte hry na telefóne ako PÁN. Tatko dostanete Vaše  PS4 4 hry na smartfón | NÁVOD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hrajte hry na telefóne ako PÁN. Tatko dostanete Vaše  PS4 4 hry na smartfón | NÁVOD

navod ako hrat hry z PS4 na smartfone_uvodny obazok

Návody

Hrajte hry na telefóne ako PÁN. Tatko dostanete Vaše  PS4 4 hry na smartfón | NÁVOD

Hrajte hry na telefóne ako PÁN. Tatko dostanete Vaše  PS4 4 hry na smartfón | NÁVOD

Jedna z najkúlovejších vlastnosti na PlayStation 4 je funkcia Remote Play, ktorá vám umožní hrať vaše hry aj mimo dosahu TV. Ak ste chceli túto funkciu využívať tak ste museli mať zaridenie PS Vita alebo smartfón od spoločnosti Sony. Nuž, ale vďaka šikovným rukám vývojárov na Reddite môžete Vaše hry hrať na akomkoľvek rootnutom smartfóne, ktorý beží na Androide 4.2 alebo vyššom. Poďme sa pozrieť na to ako spojazdniť vaše PS hry na smartfóne bližšie

Zahrajte si hry z PlayStation 4 na smartfóne cez funkciu Remote Play

 • Najprv si stiahnite tento APK súbor (inštalačný balíČek aplikácie). Nezabudnite však ešte predtým povoliť možnosť inštalácie aplikácií z iných zdrojov ako je Google Play obchod. Aplikáciu následne spustite.
  navod ako hrat hry z PS4 na smartfone

  Zdroj: pocketgamer.co.uk

 • Zapnite teraz Váš PS4 a chodťe do nastavení. V rámci Menu vyberte položku Remote Play Connection Settings a kliknite na Add Device, aby ste dostali kód.
  navod ako hrat hry z PS4 na smartfone_2

  Zdroj: pocketgamer.co.uk

 • Teraz sa vráťte späť do vášho Android smartfónu a odklikávajte Next/Skip až kým sa nedostanete na obrazovku, ktorú vidíte nižšie. Sem vložte kód (nebojte sa, tento zdĺhavý postup nebudete musieť opakovať vždy, ale prejdete s ním iba pri prvom spustení).
  navod ako hrat hry z PS4 na smartfone_3.jpg

  Zdroj: pocketgamer.co.uk

 • Následne ako sa vytvorí spojenie tak uvidíte vašu domovskú obrazovku na vašom smartfóne.

Ak máte smartfón s operačným systémom iOS tak nezúfajte. Nižšie si môžete pozrieť video návod ako spojazdniť PS4 hry aj na ňom.

Alebo na vašom Macu či PC…

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Zdroj: Pocketgamer.co.uk

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Návody

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.