Hráči zbystrite, takto bude vyzerať nový Game Bar v Redstone 4 aktualizácii | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hráči zbystrite, takto bude vyzerať nový Game Bar v Redstone 4 aktualizácii

Novinky

Hráči zbystrite, takto bude vyzerať nový Game Bar v Redstone 4 aktualizácii

V najnovšej aktualizácii Windows 10 Redstone 4 Build 17046 je schovaný kód, ktorý odhaľuje nový dizajn Game Bar v rozhraní systému. Obrázok vyššie (via Thrurrot) ukazuje ako bude vyzerať nový Game Bar, ktorý bude ťažiť z UWP platformy.

Niekoľko viditeľných zmien v rozhraní Game Bar

  • Game Bar je väčší, s prvkami transparentnosti a podporou svetlého ako aj tmavého módu.
  • Xbox Live avatar zmizol a bol nahradený vašim Gametagmi.
  • Bolo pridaných niekoľko rýchlil odkazov pri rýchly prístup do vášho Xbox Live profilu, folderu s nahrávkami, nastavení,…
  • Boli pridané hodiny.
  • Pribudlo niekoľko možností nastavení streamovania.

Očividne Microsoft pracuje na viacerých zmenách v rámci rozhrania a treba povedať, že prvky dizajnového jazyka Fluent Desing prinášajú vítané zmeny. Čo na to poviete?

Zdroj: Thurrot

TIP  YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.