Najčítanejší Windows 10 portál

Hráči pozor! Stiahnite si hru Assassin’s Creed IV: Black Flag úplne zadarmo do 18. decembra

Zdroj: HDwallpapers

Francúzske vydavateľstvo hier Ubisoft má na svojom konte niekoľko naozaj vynikajúcich herných titulov. Hry ale nie sú najlacnejšia záležitosť a cena tých najnovších hier sa väčšinou pohybuje nad úrovňou 50 eur. Ich cenovka sa samozrejme vekom znižuje, no väčšinou nikdy nedospejú do takého štádia, aby boli úplne zdarma. Vývojári hier chcú mať aspoň čiastočný zisk v podstate čo najdlhšie, ako to len bude možné a to chápe asi každý z nás. Aj keď chcú herné vydavateľstvá stále zarábať, niekedy sa rozhodnú potešiť svoju hernú komunitu. Podobne je na tom aj spoločnosť Ubisoft, ktorá väčšinu hier, ktoré si už nejaký ten rok odžili, sprístupní na pár týždňov úplne zadarmo. Vďaka tomu si hráči, ktorí si túto hru nezakúpili, môžu stiahnuť plnú verziu hry úplne zdarma. Na rad konečne prišla aj naozaj vynikajúca hra Assassin’s Creed IV: Black Flag, ktorá v svojich rokoch (cca 4 roky späť) naozaj nadchla všetkých hráčov naprieč celým svetom.

Staňte sa kráľom celého Karibiku

Assassin’s Creed IV: Black Flag bola ďalším pokračovaním obľúbenej série Assassin’s Creed a jej príbeh sa odohráva prevažne na vlnách Karibského mora. Celý príbeh sa odohráva na začiatku 18. storočia, presnejšie v roku 1715 a hlavným predstaviteľom hry je pirát Edward Kenway, napoly Angličan a napoly Walesan, ktorý bol vycvičený assassinmi. Veľkou novinkou je Edwardova loď, ktorú počas celého príbehu musíte vylepšovať a spolu s ňou zvládnuť viacero pirátskych súbojov na mori, aby ste sa časom stali najobávanejším pirátom v celom Karibiku.

Hra taktiež ponúka celkom zaujímavý multiplayer mód, kde môžete spolu so svojimi kamarátmi útočiť na vybrané ciele alebo dokážete bojovať medzi sebou, každý sám za seba. Hru Assassin’s Creed IV: Black Flag si môžeš stiahnuť úplne zadarmo do 18. decembra 11:00, tak sa poponáhľaj a pošli link aj tvojim kamarátom. PS: pre stiahnutie musíte mať vytvorený účet UPlay.

TIP  Budúce Assassin’s Creed Odyssey nás zavedie do Antického Grécka. Hra bude bližšie predstavená na E3

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (HDwallpapers)

Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.