Hráči pozor! Hru F1 2015 si môžete momentálne stiahnuť úplne zadarmo. Akcia potrvá už len niekoľko hodín | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hráči pozor! Hru F1 2015 si môžete momentálne stiahnuť úplne zadarmo. Akcia potrvá už len niekoľko hodín

Novinky

Hráči pozor! Hru F1 2015 si môžete momentálne stiahnuť úplne zadarmo. Akcia potrvá už len niekoľko hodín

Hráči pozor! Hru F1 2015 si môžete momentálne stiahnuť úplne zadarmo. Akcia potrvá už len niekoľko hodín

Obľúbená stránka HumbleBundle opäť rozdáva hry svojim fanúšikom. Tentokrát konečne padol rad aj na poriadnu závodnú hru. F1 2015 určite osloví každého nadšenca Formuly 1 a rýchlej jazdy. Hru si môžete bezplatne stiahnuť do 24. marca 22:00, tak sa určite poponáhľajte!

Zmerajte si sily s Lewisom Hamiltonom alebo Sebastianom Vettelom

Jazdite ako pravý šampión v F1 2015 – získajte bližší pohľad na závodenie v najprestížnejšom, najobľúbenejšom a najluxusnejšom motoršporte na svete. Hra ponúka zaujímavý single player mód, v ktorom si môžete vybrať tím, za ktorý chcete pretekať a dokonca aj jazdca. Sily si s tými najlepšími v danej sezóne môžete zmerať v prepracovanom režime Pro Season, ktorý vás prenesie celým svetovým šampionátom Formuly 1. Vylepšite si svoje zručnosti aj v úplne novom tréningovom režime a potom vyzvite svojich priateľov a súperov z celého sveta na súboj v Online Multiplayer režime.

Hru F1 2015 si môžete stiahnuť priamo z tejto stránky. Na stránke HumbleBundle sa stačí iba prihlásiť, prepojiť si svoj účet s platformou Steam a obdržaný aktivačný kód si následne stačí iba pridať do svojej hernej knižnice.

Zdroj: HumbleBundle.com

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.