Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená

Layers of Fear

PC hry

Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená

Ak patríte medzi hráčov hier, ktorí sa radi boja tak by ste určite nemali premeškať príležitosť uchmatnúť si prémiovú hru Layers of Fear, ktorá je aktuálne na Steame dostupná úplne zadarmo.

Hra sa radí do kategórie hororových hier. Dej hry sa odohráva vo viktoriánskom sídle, ktoré je inšpirované 19. storočím, ktoré v sebe skrýva desiatky príbehov a mini hádaniek, vďaka ktorým sa posúvate vpred. Vy, ako ústredná postava ste maliarom, ktorá to však v hlavne nebude mať celkom v poriadku. A aby ste sa vyrovnali s nepriazňou osudu tak svoj žiaľ zapíjate alkoholom, ktorý však funguje úplne inak ako by ste chceli. Ten vám totiž okrem pocitu opojenia nasadí do hlavy démonov.

Samozrejme ako budete postupne napredovať v hre tak narazíte na strašidelné udalosti skrývajúce sa na hernom pozadí, ktoré vás do deju hry budú stále viac a viac vťahovať. Aby toho nebolo málo tak aj prostredie hry nie je „ružové“, neustále vás bude sprevádzať búrka, strašidelné pazvuky, rôzne dopadajúce tienia najrôznejších tvarov, ktoré vás dokážu v lepšom prípade dať len do pozoru, v tom horšom vás privedú do šialenstva.

V každom prípade aj keby ste neboli najväčším fanúšikom hororových hier, tak aj napriek tomu by ste nemali premeškať príležitosť získať jednu z tých lepších hier, ktoré nájdeme v takto špecifickom žánri. Hra bude dostupná zadarmo len do zajtrajšieho poobedia.

TIP  For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj
Layers of Fear zadarmo

Zdroj: vlastný

Layers of Fear
Layers of Fear
Developer: Bloober Team SA
Price: 4,99 €

Zdroj: Steam, úvodný obrázok: Youtube (PlayStation)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.