Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny

miami street hra odkazujuca na surface phone_2

PC hry

Hra, ktorá odkazovala na Surface Phone (Andromeda OS) sa objavila v obchode. Je exkluzívne dostupná pre vybrané regióny

Keď sa povie Surface Phone tak určite mnohých z vás prepadne pocit bezmocnosti, ktorý sa podarilo spoločnosti Microsoft vybudovať okolo tohto smartfónu, o ktorom sa hovorí už roky a mnohí do ňho vkladajú nádeje, že by mohol priniesť mobilný svet Windowsu opäť na vrchol, ale nikdy nebol oficiálny potvrdený.

Niekoľko dní dozadu sa objavili ďalšie odkazy v zdrojovom kóde vyvíjanom Microsoft na tento mystický smartfón (resp. na Andromeda OS), konkrétne v hre Miami Street.

Najnovšie sa v tichosti  táto hra objavila v Microsoft obchode exkluzívne len pre vybrané regióny (napr. Holandsko). Podľa popisu hra je kompatibilná zatiaľ len s počítačom.

Zdroj: vlastný

Túto tému budeme aj naďalej sledovať a hneď ako sa objavia nové informácie tak vás budeme o nich informovať. PS: ak by ste si hru chceli vyskúšať tak je potrebné zmeniť v Nastaveniach počítača jazyk a región na Holandsko, prípadne USA.

Miami Street
Miami Street
Developer: Microsoft Studios
Price: Free+

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Microsoft Store

TIP  For Honor od Ubisoftu môžeš mať teraz úplne zadarmo. Ponuka je však časovo limitovaná preto dlho neváhaj

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.