HP predstavuje prvý prenosný počítač 2-v-1 s USB-C
Connect with us

HP predstavuje prvý prenosný počítač 2-v-1 s USB-C

Zariadenia

HP predstavuje prvý prenosný počítač 2-v-1 s USB-C

HP Pavilion x2 je odnímateľný počítač, ktorý nebude fungovať len ako tablet, ale aj ako laptop. Tento model nebude síce vrcholom modelovej ponuky, ale bude vybavený s USB-C. Doteraz bol tento najnovší port vyhradený len pre najvyššie rady počítačov.

Pavilion x2 je pomerne tenký počítač s odnímatelnou obrazovkou. Môžete ho používať ako tablet ale aj ako plnohodnotný počítač s klávesnicou. Okrem USB-C bude vybavený aj klasickými USB-2,0 portami aby ste pripojili aj iné príslušenstvo k počítaču.

hp-pavilion-x2

Magnetický záves pre pripojenie obrazovky ku klávesnici už nebude obsahovať bezpečnostnú umelú sponu ako to bolo u predchádzajúcich modelov.Takže, čo o špecifikáciách? Spoločnosť HP vybavila tento model 10-palcovým IPS displejom (1280×800), Intel Atom procesor, Windows 8.1 , 64GB úložného priestoru na  skladovanie dát (s expanziou microSD), 2 GB RAM, a životnosť batérie až 10 hodín. Rovnako ako porty USB, HP bude obsahovať aj micro HDMI port. Predaj tabletu začína v USA 21 júla za cenu 299,99 dolárov.

TIP  Tento notebook, ktorý zaujme ultratenkým telom, FULL HD displejom, 6GB RAM a SSD diskom aktuálne kúpiš vďaka kupónu za cenu smartfónu strednej triedy
Pokračuj v čítaní

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zariadenia

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.