HP hovorí, že správy týkajúce sa konca podpory a predaja Elite x3 smartfónu sú len fámy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

HP hovorí, že správy týkajúce sa konca podpory a predaja Elite x3 smartfónu sú len fámy

Novinky

HP hovorí, že správy týkajúce sa konca podpory a predaja Elite x3 smartfónu sú len fámy

HP hovorí, že správy týkajúce sa konca podpory a predaja Elite x3 smartfónu sú len fámy

Počas včerajšieho dňa internetom prebehli informácie o tom, že spoločnosť HP sa chystá ukončiť podporu zariadenia HP Elite x3 ako aj zastaviť jeho samotný predaj k 1. novembru. Spolu s touto informáciou sa objavili aj prvé špekulácie o tom, že nový operačný systém Andromeda, na ktorom Microsoft údajne pracuje nebude dostupný pre dnešné najvýkonnejšie prístroje (čo je aj teoreticky možné).

Tieto správy pritom pri pohľade na aktuálny stav na trhu by neboli žiadnym prekvapením, predsa 1% komunita chytrých zariadení nie je terno pre žiadneho výrobcu zariadení a nehovorviac o cenovej politike smartfónu, ktorý patrí medzi tie najdrahšie na trhu.

Spoločnosť však niekoľko hodín po vynorení sa týchto správ začala ich prostredníctvom svojho hovorcu vyvraciať. V stanovisku sa hovorí, že spoločnosť aj naďalej bude plne oddaná svojej mobilnej stratégii a bude samrtfón predávať až do roku 2019, pričom dodáva, že sa bude aj do budúcnosti venovať oblasti mobility, aby reagovala na aktuálne požiadavky trhu.

Zdroj: WindowsLatest, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Developerovi sa podaril husársky kúsok. Na Lumiu 950XL priniesol možnosť prepnutia OS na Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.