HP Elite x3 nečakane končí a bude stiahnutý z predaja | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

HP Elite x3 nečakane končí a bude stiahnutý z predaja

Novinky

HP Elite x3 nečakane končí a bude stiahnutý z predaja

HP Elite x3 nečakane končí a bude stiahnutý z predaja

HP Elite x3 je krásnym príkladom ako sa Microsoft snažil vytvoriť zariadenie ktoré by mohlo byť vašim telefónom, tabletom a aj PC v jednom. Aplikácie však vždy ostali rovnaké nezáležiac na forme ktorej používate čo bola aj je celkom škoda.

Akokoľvek tento nápad znie skvelo Microsoft sa rozhodol odstúpiť od tohto zariadenia a nechal ho ostatným spoločnostiam, s ktorými spolupracoval na jeho vývoji, aby sa o neho starali. No na odpoveď sme nemuseli čakať dlho.

Firma HP sa rozhodla stiahnuť Elite x3 z predaja ku 1. novembru. A taktiež sme sa dozvedeli, že prestane byť podporované od všetkých veľkých firiem, ktoré sa podieľali na vývoji už v októbri 2018 (len dva roky po vydaní).

Aspoň jedna pozitívna správa zaznela zo stránky, DrWindows, podľa ktorej je pravdepodobný návrat a predstavenie tohto istého zariadenia, ibaže bude podporované Androidom.

Našlo sa však zopár stránok, ktoré prišli so špekuláciami o novom zariadení od Microsoftu s operačným systémom Andromeda. Avšak bude veľmi otázne ktorá spoločnosť sa znovu rozhodne spolupracovať s Microsoftom na telefónoch kvôli veľmi ich netradičnej stratégii.  

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Facebook aplikácia pre Windows Phone 8.1 a Windows 8.1 prestala fungovať
3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.