HOPIN – taxíky pod palcom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

HOPIN – taxíky pod palcom

TIP REDAKCIE

HOPIN – taxíky pod palcom

Ocitnúť sa v cudzom meste a po odchode posledného autobusu, ktorý Vás mal zaviesť do cieľa Vašej cesty nemusí byť sranda. Nepoznáte ako chodia autobusy, vlaky, mhd, ani žiadne taxi služby. Aplikácia HOPINTAXI Vám pomôže minimálne s tými taxíkmi. Táto šikovná appka pracuje na jednoduchom spôsobe, zobrazí Vám na mape Vašu polohu a potom taxíky, ktoré sú práve voľné. Vašou úlohou si je potom len vybrať taxík podľa Vami zadaných kritérií ako je napríklad cena, ktorú uvidíte v popise ikonky taxíka, alebo podľa hodnotenia taxikára,…  a poslať svoje súradnice (odošlete ich stlačením jediného tlačítka), kde Vás následne taxikár nájde.

Aplikáciu nájdete vo Windows Phone Store zadarmo.

TIP  Tento dron Ťa dostane svojou veľkosťou a bohatou dávkou funkcií. Cena je pritom iba pár €

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.