HONOR 7A JE OFICIÁLNE PREDSTAVENÝ: veľký displej, dostatočný výkon a skvelá cena | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

HONOR 7A JE OFICIÁLNE PREDSTAVENÝ: veľký displej, dostatočný výkon a skvelá cena

Honor 7A

Novinky

HONOR 7A JE OFICIÁLNE PREDSTAVENÝ: veľký displej, dostatočný výkon a skvelá cena

HONOR 7A JE OFICIÁLNE PREDSTAVENÝ: veľký displej, dostatočný výkon a skvelá cena

Spoločnosť Huawei predstavila do svojho segmentu Honor smartfónov nové zariadenie s názvom Honor 7A, ktoré upúta veľkým displejom, dostatočným výkonom pre každodenné používanie a veľmi priaznivou cenou. Novinka je typu “nízko nákladových” smartfónov, ktorý tak bude určený hlavne pre menej náročných používateľov, ktorí zároveň ocenia najnovšie “trendy” vychytávky.

Honor 7A

produktová fotografia

Smartfón Honor 7A ponúkne veľký 5,7″ displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 720×1400 pixelov. Pod kapotou nájdeme dostatočne výkonný 8-jadrový procesor pre každodenné používanie Snapdragon 430, ktorému sekunduje 2 alebo 3 GB RAM a 32 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť ešte prostredníctvom pamäťovej karty.

Honor 7A zaujme elegantnou konštrukciou a dobrou výbavou

Novinka je vybavená 13 Mpx zadným duálnym fotoaparátom, ktorému sekunduje ešte 2 Mpx fotoaparát, ktorý sa stará o možnosti rôznych zaujímavých efektoch. Zadná kamera potom dokáže zachytiť video vo Full HD kvalite. Na prednej strane nájdeme 8 Mpx Selfies fotoaparát s LED bleskom. Samotný fotoaparát nájde svoje využitie aj pre funkciu odomknutia smartfónu prostredníctvom tváre. Honor 7A tak ponúka obľúbenú funkciu, ktorú poznáme z predovšetkým starších smartfónov.

Honor 7A

produktová fotografia

Honor 7A poteší podporou dvoch SIM kariet s možnosťou vloženia ešte aj pamäťovej karty, takže núdza o miesto určite pri tomto smartfóne nebude. Na tele smartfónu nájdeme aj 3,5 mm konektor jack pre slúchadlá a poteší aj podpora FM rádia. O výdrž nového Honoru sa stará 3000 mAh batéria bez možnosti rýchleho nabíjania. 7ačko bude dostupné v čiernom, zlatom a modrom prevedení, pričom dostupnosť pre Európu zatiaľ nie je známa. Azda najzaujímavejším parametrom je cena, ktorá pri verzii s 2 GB RAM a 32 GB úložisku bude začínať na 105 € a pri vyššie vybavenej verzii s 3 GB RAM a 32 GB úložisku bude cena 130 €.

TIP  Je to tu! Nokia už zajtra predstaví zaujímavý smartfón Nokia X5

Zdroj: Gsmarena.com, Ilustračný obrázok: produktová fotografia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.