Home Hub z dielne Microsoftu bude zrejme realitou. Nasvedčuje tomu aktualizovaná ikona aplikácie Cortana Device | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Home Hub z dielne Microsoftu bude zrejme realitou. Nasvedčuje tomu aktualizovaná ikona aplikácie Cortana Device

Novinky

Home Hub z dielne Microsoftu bude zrejme realitou. Nasvedčuje tomu aktualizovaná ikona aplikácie Cortana Device

Prvé informácie o zariadení Home Hub z dielne Microsoftu vyšli najavo už na jar tento rok, no odvtedy sme o ňom viac nepočuli. Microsoft by s novým zariadením konkuroval vydarenému domácemu asistentovi Echo Show od Amazonu. Zariadenie by spolupracovalo s digitálnou asistentkou Cortana, ktorá už teraz podporuje a spolupracuje s vynikajúcim reproduktorom Harman Kardon Speaker.

Reálny Home Hub možno uvidíme už čoskoro

Home Hub by bolo možné používať na akomkoľvek počítači s operačným systémom Windows 10, no možno príde aj v podobe ako konkurenčný Echo Show. Vďaka Home Hubu by ste dokázali jednoducho a rýchlo ovládať celý Váš inteligentný domov, presne tak, ako to robí Echo Show z dielne Amazonu.

Zdroj: windowslatest.com

Všetky špekulácie z posledných dní sú založené na jednej maličkosti, ktorou nám Microsoft zrejme nechcene prezradil jeho budúce plány. Aplikácia Cortana Device obdržala prednedávnom menšiu aktualizáciu, ktorá ale zároveň výrazne pozmenila jej ikonu. V ikone sa už nenachádza iba reproduktor Harman Kardon, ale aj zatiaľ neznáma obrazovka/zariadenie, ktoré zrejme indikuje Microsoft Home Hub.

Všetko nasvedčuje tomu, že Microsoft to s funkciou Home Hub myslí naozaj vážne, no zatiaľ nikto netuší, či Home Hub bude súčasťou všetkých dnešných zariadení, alebo či bude súčasťou budúceho Home Hub zariadenia podobne ako Amazon Echo Show. Podľa uniknutých informácií, Microsoft už dlhšiu dobu spolupracuje s viacerými OEM partnermi, ktorí by službu Home Hub zrejme implementovali do budúcich zariadení.

TIP  Mobilný prehliadač Microsoft Edge dostane zabudovaný prekladač. Žeby nová konkurencia pre Google Chrome

Zdroj: windowslatest.com, úvodný obrázok (theverge.com)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.