Hodinky Samsung Gear s Windowsom? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hodinky Samsung Gear s Windowsom?

TECH

Hodinky Samsung Gear s Windowsom?

Hodinky Samsung Gear s Windowsom, je to možné? Alebo len ďalšia kačica?  Na Youtube kanály Corbina Davenporta sa nedávno  objavilo video, na ktorom zachytil Windows 95 na spomínaných hodinkách. Video si môžete pozrieť nižšie.

Avšak v skutočnosti hodinky nevyužívajú Windows 95, ale je v nich spustený emulátor aDosBox (druh softwaru, ktorý umožňuje spustiť počítačový program na inej platforme), vďaka ktorému sa podarilo na hodinkách spustiť Windows 95.

Davenport zaznamenal ešte jedno video, na ktorom zachytil Doom z roku 1993, tak isto na hodinkách Samsung Gear.

TIP  Windows 10 zbiera osobné údaje bez povolenia! Microsoft teraz musí zaplatiť poriadne veľkú pokutu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.