Hľadáš nový smartfón a máš obmedzený rozpočet? Vybrali sme pre teba tieto smartfóny s nadpriemerným výkonom za zhruba 100€ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hľadáš nový smartfón a máš obmedzený rozpočet? Vybrali sme pre teba tieto smartfóny s nadpriemerným výkonom za zhruba 100€

Novinky

Hľadáš nový smartfón a máš obmedzený rozpočet? Vybrali sme pre teba tieto smartfóny s nadpriemerným výkonom za zhruba 100€

Ak z akéhokoľvek dôvodu hľadáš dobre vyzerajúci smartfón a tvoj rozpočet je okolo 100€ tak máme pre teba tieto zaujímavé typy na smartfóny, ktoré síce nepatria medzi vlajkové lode, ale na druhej strane ponúkajú  dostačujúci výkon na všetky potrebné úlohy, ktoré dnes vykonávame so smartfónmi.

LEAGOO S8, smartfón s ktorým sa nestratíš

Prvým našim typom je smartfón LEAGOO S8, ktorý ponúka s cenovkou niečo málo nad 100€ celkom pekné špecifikácie v podobe 5,72“ displeja s rozlíšením 1440 x 720 bodov s pomerom strán 18:9.  V útrobách mu búcha srdce v podobe 8-jadrového procesora s taktom 1.5GHZ, ktorý je vyrobený 28nm technológiou.  Sekundujeme 3GB RAM spolu s 32GB úožným priestorom. Nechýba podpora 3G, 4G sietí, skeneru odtlačkov prstov, podpora 2 aktívnych SIM kariet, pamäťovej karty či duálny fotoaparát.

Zdroj: produktová fotografia

LEAGOO S8 Mobile Phone 4G smartfón nájdeš tu

LEAGOO KIICAA MIX ponúka FULL HD displej pričom cena smartfónu je pod 100€

Druhý smartfón, ktorý stoji za spomenutie je LEAGOO KIICAA MIX. S aktuálnou cenovkou pod 100€ ponúka veľmi zaujímavé špecifikácie. Na prednej strane ponúka veľký 5,5“ FULL HD displej s 13MP selfie kamerou. V útrobách nájdeme tak isto 8-jadrový procesor pracujúci na frekvencii 1,5GHz (každé jadro). Sekunduje mu 3GB RAM spolu s 32GB úložným priestorom. Na zadnej strane nájdeme duálny fotoaparát s 13MP a 2MP kamerami. Nechýba mu ani podpora 3G či 4G sietí či skener odtlačkov prstov v tlačidle Home button. V útrobách nájdeme ešte akumulátor s kapacitou 3000mAh, ktorý nabijete cez USB Type – C konektor.

Zdroj: produktová fotografia

LEAGOO KIICAA MIX Fingerprint nájdeš v akciovej ponuke tu

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka

Posledným našim tipom je LETV LeEco Le S3, ktorý je dostupný aj v nemeckom sklade

Posledným našim tipom je smartfón, ktorý nájdete aj v nemeckom sklade. Inými slovami sa vyhnete možným doplatkom či smartfón vám dorazí domov relatívne rýchlo. LETV LeEco Le S3 ponúka 5,5 FHD displej, pod ktorým tkvie procesor Helio X20 s desiatimi jadrami a grafický chop Mali T880. O výkon sa ďalej stará 3GB RAM a 32GB úložného priestoru. Nechýba mu podpora 3G či 4G sietí. Na zadnej strane nájdeme 16MP šošovku s podporou funkcie Auto Focus. Na prednej strane nájdeme 8M kameru. Nechýba mu samozrejme ani skener odtlačkov prstov či USB Type – C konektor.  Cena zariadenia pritom poteší, spolu s poštovným vás víde zhruba na 110€.

Zdroj: produktová fotografia

LETV LeEco Le S3 nájdeš tu. PS: nezabudni si prepnúť na nemecký sklad

Zdroj: vlastný, TomTop.com

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.