Staň sa jedným z nás | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Staň sa jedným z nás

wewantyou

Windowscentrum.sk je fanúšikovský portál, ktorý je prioritne zameraný na Windows a Windows Phone spravodajstvo, ale nie sú nám cudzie ani iné operačné systémy či zaujímavosti zo sveta technológií. Samotný portál vznikol začiatkom roka 2014 ako fan blog Windows Phone zariadení a dnes sme jedna z najväčších Windows komunít na Slovensku a v Česku, ktorá si našla cestu aj medzi „nefanúšikov“ Windows komunity.

Koho hľadáme?

Hľadáme človeka, ktorý má záujem o IT oblasť, rád píše a nebojí sa nových výziev. Ak si myslíš, že na to máš, tak nám pošli ukážku svojho článku na e-mail info@windowscentrum.sk a následne ťa budeme kontaktovať s ďalšími inštrukciami.

Na oplátku ti vieme poskytnúť kladnú referenciu (potvrdenie o stáži) a možnosť podieľať sa na tvorbe najväčšieho Windows portálu na Slovensku. Zároveň ak študuješ tak ti vieme poskytnúť aj mzdu od 1,50€ a vyššie za článok. Študenti si u nás zarobia v priemere 120€ – 150€ mesačne za 40 až 60 hodín práce z domu.

Okrem šikovného redaktora hľadáme aj špecialistu na PPC reklamu, ktorý bude mať na starosti primárne správu kampaní, vrátane vytvárania virálneho obsahu na FB a iných sociálnych sieťach (napr. vtipné obrázky) a PR článkov. Správca kampaní by mal mať analytické zručnosti, mal by vedieť z exportu dát povedať na aké PR články sa máme sústreďovať a zároveň by mal zvládať nastaviť PPC kampane. Základná mzda je 50€ + variabilná zložka, ktorá pozostáva z podielu celkového obratu.

Ak ťa ponuka zaujala tak sa nám ozvi na e-mail info@windowscentrum.sk  a do predmetu správy uveď „Správca PPC kampaní“ a napíš nám niečo o svojich skúsenostiach.

PS: ak si nenašiel medzi ponúkanými pozíciami tú svoju a myslíš si, že by si bol pre nás prínosom tak neváhaj a ozvy sa nám. Pre šikovných ľudí, ktorí prinášajú pridanú hodnotu miesto vždy nájdeme.

 

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.