Stiahnite si Hitmana na Steame zadarmo. Akcia potrvá len niekoľko dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Stiahnite si Hitmana na Steame zadarmo. Akcia potrvá len niekoľko dní

Hitman zadarmo

Novinky

Stiahnite si Hitmana na Steame zadarmo. Akcia potrvá len niekoľko dní

Stiahnite si Hitmana na Steame zadarmo. Akcia potrvá len niekoľko dní

Ak patríte medzi vášnivých hráčov hier tak ste určite postrehli, že EA Origin ponúklo hru Medal of Honor: Pacific Assault kompletne zadarmo v niekoľko dňovej promo akcii „On the House“. Najnovšie sa k podobnému korku uchýlil aj samotný Steam (herná platforma), ktorý v týchto dňoch uvolnil bezplatne druhú kapitolu najnovšieho Hitmana, ktorá je dostupná bezplatne do 3. apríla.

Hitman: Epizóda 2 je dostupná aktuálne zadarmo. Sťahujte kým sa dá!

Konkrétne sa jedná o herný balíček pod názvom „Spring Pack“, resp. Jarný balíček. Hru stiahnete priamo zo stránok Steamu. Po stiahnutí druhej kapitoly Hitmana získate prístup k misii World of Tomorrow, ktorá je situovaná v mestečku Sapienza. Balíček celkovo obsahuje 20 rôznych Mastery úrovní, vrátane odomknutia zbraní a ďalších itemov. Celkovo si tak budete môcť zahrať stovku výziev. Inými slovami balíček je skutočne bohatý zabaví vás na niekoľko hodín hrania.

Ako sme vyššie písali ponuka je časovo limitovaná do 3. apríla preto vám odporúčame dlho neváhať. Hru stiahnete na zdrojovom odkaze.

Zdroj: Steam

TIP  OnePlus 6 oficiálne: OLED displej, 8 GB RAM, Snapdragon 845 a podpora Androidu 9

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.