Hide.me VPN (Schovaj.ma) je dostupná pre Windows ako UWP aplikácia | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hide.me VPN (Schovaj.ma) je dostupná pre Windows ako UWP aplikácia | APLIKÁCIE

Novinky

Hide.me VPN (Schovaj.ma) je dostupná pre Windows ako UWP aplikácia | APLIKÁCIE

Vo Windows Store obchode sa objavila ďalšia užitočná aplikácia, ktorá je dostupná nie len pre PC ale aj pre smartfóny – Hide.me VPN.

Pre tých, ktorí sa v počítačoch vyznajú o niečo lepšie už asi tušia načo bude slúžiť. V skratke VPN (Virtual private network) siete slúžia na bezpečné a anonymné surfovanie po internete. Po pripojení sa na server nahradia vašu IP adresu inou, z pravidla  to býva nejaká zahraničná. Mnoho používateľov využíva VPN ale  aj s iným cieľom, na obídenie geografických obmedzení online služieb. Najčastejším príkladom sú napr. online služby typu Netflix, ktoré je možné využívať len z vybraných krajín a vďaka VPN je možné zmeniť vašu IP adresu na požadovanú adresu z danej krajiny

Aplikácia je dostupná v obchode ako univerzálna aplikácia a stiahnete ju cez odkaz nižšie.

hide.me VPN
hide.me VPN
Developer: eVenture Ltd
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Hide.me VPN)

TIP  Ako by mohol vyzerať legendárny Windows XP dnes? Pozrite sa na tento úchvatný koncept | VIDEO

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.