Herný titul God of War sa teší obrovskej popularite a rekordným predajom po celom svete | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Herný titul God of War sa teší obrovskej popularite a rekordným predajom po celom svete

God of War

PC hry

Herný titul God of War sa teší obrovskej popularite a rekordným predajom po celom svete

Tvorcovia hry God of War majú dôvod na radosť. V týchto dňoch totiž vývojári slávia obrovský úspech, keďže sa ukázalo, že titul God of War stojí za to. Spoločnosť Sony odhalila, že herný titul God of War dosiahol významný predajný míľnik.

Spoločnosť Sony vo svojom príspevku na stránke PlayStation Blog oznámila, že titul God of War dokázal v prvých troch dňoch svojej dostupnosti naservírovať úžasné predaje. Po celom svete sa totiž za takto krátky čas dokopy predalo až 3,1 milióna kusov. Tento úspech tak na jednej strane robí titul God of War najrýchlejšie predávaným titulom pre PS4 a zároveň je to celkovo veľmi dobre predávaný herný titul na trhu vôbec.

Herný titul God od War láme rekordy a predáva sa ako teplé rožky

Shannon Studstill, šéf vývoja zo spoločnosti Sony Santa Monica, zdieľal všetkým fanúšikom správu:” Rád by som sa osobne poďakoval miliónom fanúšikom po celom svete, ktorí sa s nami rozhodli pustiť do dobrodružstva”. Zároveň Studstill dodal, že sa teší ako je o titule God of War počuť a ako fanúšikovia vytvárajú zaujímavé spomienky z najobľúbenejších momentov hrania titulu God of War vôbec.

Herný titul God of War bol vydaný len 20. apríla a už v prvých dňoch zaznamenal rozsiahle kritické uznanie od viacero uznávaných komunít. Vývojári tak v týchto dňoch dostávajú veľmi pozitívnu spätnú väzbu, ktorá je určite pre každého vývojára či tvorcu hier dôležitá. Určite bude aj naďalej zaujímavé sledovať, ako budú rásť predaje a obľúbenosť titulu God of War po celom svete.

TIP  Kométa zničila legendárny Dusty Depot! Čo všetko prináša nová Season 4 do hry Fortnite?

Zdroj: Gamespot.com, úvodný obrázok: produktová fotografia z hry God of War

 

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.