OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Xiaomi pracuje na hernom smartfóne Black Shark | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Xiaomi pracuje na hernom smartfóne Black Shark

herny smartfon xiaom black shark

Xiaomi

OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Xiaomi pracuje na hernom smartfóne Black Shark

OFICIÁLNE POTVRDENÉ: Xiaomi pracuje na hernom smartfóne Black Shark

Koncom februára sme vám priniesli report, v ktorom sme písali, že v testovaní AnTuTu sa objavil nový smartfón, ktorý sa svojím parametrami radí medzi herné telefóny. V rámci testovania získal úctyhodných  viac ako 270000 bodov. Telefón  by si však pravdepodobne nikto nevšimol keby výrobcom smartfónu Black Shark nebola spoločnosť Nanchang Black Shark Technology Co. Ltd, v ktorej má podiel aj známy čínsky gigant Xiaomi.

Xiaomi potvrdilo, že pracuje na hernom smartfóne

Najnovšie to čo mnohí tušili sa aj oficiálne potvrdilo. Na stránkach spoločnosti Xiaomi sa objavil status, v ktorom sa píše, že Xiaomi pracuje na hernom smartfóne už s raz spomínanou spoločnosťou.

herny smartfon black shark od xiaomi

Zdroj: gizmochina.com

Smartfón by mal do vienka dostáť okrem displeja s pomerom strán 18:9 aj jeden z najvýkonnejších mobilných procesorov Snapdragon 845 spolu s 8GB operačnej pamäte RAM a s 32GB úložným priestorom (ktorý bude pravdepodobne rozšíriteľný. Je vysoko pravdepodobné, že telefón bude dostupný aj vo vyššej verzii). Nebude chýbať ani výkonný grafický čip Adreno 630. Nuž, čo sa však týka ďalších špecifikácií tak tie sú na teraz zahalené pod rúškom tajomstva. V každom prípade tému budeme sledovať a hneď ako budú dostupné nové správy tak vás budeme informovať.

Hlavnou konkureciou pre telefón Black Shark by mal byť herný smartfón Razer Phone.

Zdroj: Gizmochina

TIP  Toto je najdostupnejší robotický vysávač od Xiaomi, ktorý teraz môžeš získať vďaka exkluzívnemu kupónu ešte lacnejšie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Xiaomi

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.