Herný smartfón Razer Phone a OnePlus 5T v teste rýchlosti porazili iPhone X | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Herný smartfón Razer Phone a OnePlus 5T v teste rýchlosti porazili iPhone X

ANDROID

Herný smartfón Razer Phone a OnePlus 5T v teste rýchlosti porazili iPhone X

Keď príde na výber telefónu tak používatelia sa pozerajú na viacero faktorov. Jedným z hlavných je napríklad cena či výkon. Odhliadnuc teraz od ceny Youtuber vystupujúcu pod prezývkou „PhoneBuff“ sa pozrel na reakčné časy vybraných smartfónov na trhu. Konkrétne na smartfón iPhone X, OnePlus 5TRazer Phone, ktorý sa hrdí prezývkou herný smartfón. Na výsledok jeho porovnania sa môžete pozrieť nižšie vo videu, ktoré uverejnil na serveroch Youtube.

iPhone X vs Razer Phone vs OnePlus 5T

Ako môžete vidieť nižšie v teste tak prebiehal v dvoch kolách. Odlišovali sa od seba v tom, že v prvom kole išlo o prvotné spustenie aplikácií a hier a v tom druhom sa jednalo o znovu spustenie  kde je možné vidieť už výraznejšie rozdiely.

Nižšie si môžete pozrieť papierové parametre spomínaných telefónov. V každom prípade však rozdiely nie sú až tak výrazne a možno konštatovať, že aj keď iPhone X si daril najhoršie tak v praxi výsledky bežný používateľ v podstate nepocíti.

Zdroj: Youtube (PhoneBuff)

Zdroj: ubergizmo.com

TIP  Nedávno predstavený Xiaomi Redmi Note 5 môžeš aktuálne získať za bezkonkurenčnú cenu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.