Herný smarfón Razer Phone prinesie predinštalovaný Nova Launcher Prime | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Herný smarfón Razer Phone prinesie predinštalovaný Nova Launcher Prime

ANDROID

Herný smarfón Razer Phone prinesie predinštalovaný Nova Launcher Prime

Herný smarfón Razer Phone prinesie predinštalovaný Nova Launcher Prime

Niekoľko dní dozadu jeden z najväčších výrobcov herného príslušenstva Razer na trh priniesol nový smartfón, ktorý bude bojovať s celkom agresívnou cenovkou 699USD pričom za ňu jeho noví majitelia dostanú to najlepšie čo je možné si zaobstarať na trhu, vrátane displeja so 120Hz.

Internetový magazín PhoneArena prišiel s doplňujúcimi informáciami týkajúcim sa rozhrania smartfónu, ktoré bude poháňané jedným z najpopulárnejším launcherom Nova Prime.

„Ked ma Razer prvýkrát oslovil zaujímala ma ponuka, ale bol som opatrný. Mysľou mi behali otázky, týkajúcich sa možných zmien ktoré by chcel výrobca Razer. Tieto zmeny by nemuseli byť prijaté fanúšikmi nášho prostredia ako aj ako by sa zaobchádzalo s aktualizáciami. Našťastie tam neboli žiadne problémy.“, povedal Kevin Barry, developer Noca Launcher Prime.

Ak by ste si chceli vyskúšať rozhranie tohto laucnchera tak odkazy na stiahnutie nájdete nižšie.

Nova Launcher
Nova Launcher
Price: Free
Nova Launcher Prime
Nova Launcher Prime
Price: 5,25 €

Zdroj: PhoneArena

TIP  Dokonca aj Google to vzdáva s Android tabletmi. Máte doma tablet? Využívate ho?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.