Herný počítač za pár stoviek? Áno dá sa a ako bonus s dopravou a bez ďalších poplatkov! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Herný počítač za pár stoviek? Áno dá sa a ako bonus s dopravou a bez ďalších poplatkov!

Novinky

Herný počítač za pár stoviek? Áno dá sa a ako bonus s dopravou a bez ďalších poplatkov!

Herný počítač za pár stoviek? Áno dá sa a ako bonus s dopravou a bez ďalších poplatkov!

Radi si zahráte nejaké náročnejšie hry? Ak ste odpovedali kladne tak vám dávame do pozornosti tento herný počítač, ktorý stojí niečo málo nad 680€ aj spolu s poštovným a najlepšie na tom je, že ho môžeš objednať priamo z EÚ skladu. Inými slovami, bude doma za pár dni a bez ďalších doplatkov ako je napríklad DPH či CLO

Okrem toho, že dizajnovo ako môžete na obrázku nižšie vidieť mu nechýba takmer nič, tak aj jeho „črevá“ sú tvorené kvalitným hardwareom. Avšak neutekajme hneď od dizajnu, ten totiž stojí za oveľa viac ako len ukážku „obrázku“. Skrinka je totiž vyrobená z tvrdeného skla, ktorý v kombinácií s hliníkovými prvkami a plastom vytvára adepta na jeden z najkrajších herných počítačov v tejto cenovej kategórii.

Zdroj: GearBest.com

Pod „kapotou“ sa ukrýva procesor Intel i5 7400 (socket LGA 1151) siedmej generácie Kaby Lake, ktorý sa pýši 14nm výrobným procesom. Znie to zatiaľ dobre, že? Ono to po pravde bude znieť ešte lepšie. Tento štvorjadrový procesor totiž v Turbo Boost režime pracuje až na frekvencii 3,5GHz. Mimochodom, tento procesor podporuje aj virtuálnu realitu.

 

Zdroj: GearBest.com

O graficky náročnejšie úlohy sa stará grafická karta Nvidia Colorful GTX1060-6GD5 GAMING, ktorá sama o sebe stojí inač takmer 300€. Pochváliť sa môže až 6GB video pamäte či zbernicou GDDR5. Prejdime však ďalej, po stránke operačnej pamäte sa tento PC tak isto nenechal zahanbiť, disponuje totiž až 8GB (DDR4 s frekvenciou 2400 MHz), ktorej sekunduje SSD disk o kapacite 120GB, ktorý po pravde je zatiaľ jedinou slabinou zariadenia. Na druhej strane rýchlosť zapisovania je až 535 MB/s a treba ešte dodať, že je možné zariadenie rozšíriť o ďalší úložný priestor.

TIP  Herný smartfón BlackShark sa dostal konečne do predaja. Dostupný je aj pre Slovákov a Čechov. Poznáme cenu

 

V rámci rozhrania ponúka tento PC v podstate všetko čo od herného PC môžeme očakávať. Od slotu pre SSD pamäť, cez 4x USB 3.0 porty, 2 x USB 2.0 porty až po ethernet konektor. PS: tento herný PC sa môže ešte pochváliť aj chladičom Deepcool Archer s 1600 otáčkami za minútu a najnovším operačným systémom Windows 10.

Svoj herný PC nájdeš tu. PS: nezabudni, že už o pár dní môžeš hrať tie najnovšie hry v pohodlí domova  

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (ilustračný obrázok)

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.