Najmenší herný notebook na svete GPD WIN 2  valcuje crowdfundingovú sieť Indiegogo. Aktuálne eviduje viac ako 3300 objednávok | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najmenší herný notebook na svete GPD WIN 2  valcuje crowdfundingovú sieť Indiegogo. Aktuálne eviduje viac ako 3300 objednávok

Novinky

Najmenší herný notebook na svete GPD WIN 2  valcuje crowdfundingovú sieť Indiegogo. Aktuálne eviduje viac ako 3300 objednávok

Najmenší herný notebook na svete GPD WIN 2  valcuje crowdfundingovú sieť Indiegogo. Aktuálne eviduje viac ako 3300 objednávok

Hry, hry a ešte raz hry. Tak týmito slovami možno charakterizovať najmenší herný notebook na svete – GPD WIN 2. Zhruba v polovici januára sme vám s veľkými fanfárami priniesli článok, že o tento mini herný notebook je enormný záujem a že cieľ kampane vyzbierať 100.000USD splnil už za niekoľko dní. Nuž, je medzi nami zjavne viac vášnivých hráčov počítačových hier ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Aktuálne kampaň na tento herný mini notebook pokračuje v plnom prúde, doteraz si ho objednalo viac ako 3300 záujemcov pričom cena nie je zanedbateľná – 649USD. Aktuálne sa tak spoločnosť GPD môže pochváliť kampaňou, ktorá bola naplnená na viac ako 2140% a to ešte 20 dní kampaň potrvá. Celkový obrat z predaja toho mini notebooku tak aktuálne je viac ako 2.100.000USD.

Herný mini notebook GPD WIN 2 v akcii

GPD WIN 2 je technologickým nástupcom prvej generácie herného notebooku GPD WIN 1, ktorý sa aktuálne predáva za zhruba 300€ v rámci EÚ. Mimochodom, je ho možné objednať aj k nám na Slovensko či Česko.

GPD WIN 2 ponúka napríklad vylepšený procesor v podobe SOC Intel: M3-7Y30, 8GB LPDDR3 RAM, USB Type – C konektor, väčšiu batériu a podobne.

Nuž, priznajte sa. Kto z vás by si dal povedať a išiel by do toho herného mini notebooku?

Zdroj: vlastný, Indiegogo, úvodný obrázok: Youtube

TIP  Športový Xiaomi batoh môžeš momentálne získať za neuveriteľných 7,50 eur! Využi exkluzívny kupón čo najskôr

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.