Hernú pecku LawBreakers môžeš aktuálne stiahnuť zo Steamu úplne zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hernú pecku LawBreakers môžeš aktuálne stiahnuť zo Steamu úplne zadarmo

LawBreakers

PC hry

Hernú pecku LawBreakers môžeš aktuálne stiahnuť zo Steamu úplne zadarmo

Písal sa december 2016 kedy sme mohli prvýkrát počuť o hre LawBreakers, za ktorou stojí známy vývojár Cliff Blezinski, ktorý má na svedomí viacero populárnych hier, napríklad Unreal and Gears of War.

Najnovšie táto herná pecka, ktorá je založená first-person strielačke nesúcej sa v štýle populárnej hry Unreal Tournament sa objavila na platforme Steam. Najlepšie na tom však je, že je aktuálne dostupná úplne zadarmo, teda free-to-play.

Hra je postavená na engine Unreal Engine 4 a ponúka extrémnu rýchlosť a akciu. Celkovo v hre nájdeme viacero herných režimov ako aj charakterov, základom však sú dva tými Law a Breakers, ktoré stoja proti sebe. Nuž, však nečakajte žiaden veľký príbeh, o tom táto hra vôbec nie je. Je to jednoducho krvilačný masaker, v ktorom budete musieť skoliť svojho nepriateľa skôr ako skolí on vás.

Hru aktuálne stiahnete kompletne zadarmo priamo zo Steamu. PS: nezahrá si ju plnohodnotne každý, totiž minimálne hardwarové požiadavky dajú vášmu počítaču skutočne zabrať, a preto ak nemáte výkonný herný stroj tak vám odporúčame nepúšťať sa ani do sťahovania.

LawBreakers
LawBreakers
Developer: Boss Key Productions
Price: 0

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.