Healing Back, nová technológia, ktorá „vylieči“ škrabance | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Healing Back, nová technológia, ktorá „vylieči“ škrabance

Novinky

Healing Back, nová technológia, ktorá „vylieči“ škrabance

LG na CES predstavilo unikátnu technológiu, vďaka ktorej náhodné pády Vášho „miláčika“ nebudú až takým veľkým strašiakom.  Túto technológiu LG označilo ako „Healing Back“ , vďaka ktorej sa zadný kryt dokáže „vyliečiť“ od drobných škrabancov sám. Pýtate sa ako táto technológia funguje? Zadný kryt telefónu totiž nie je taký obyčajný ako sa na prvý pohľad môže zdať, totiž obsahuje veľké množstvo atómov vodíkov, ktoré sa vzájomne od seba odpudzujú. Výsledkom tohto procesu je, že v prípade keď vznikne malá ryha na zadnej strane telefónu tak sa atómy vodíka od seba začnú odťahovať, čím vyplnia vzniknutý priestor po ryhe.  Pozrite si nižšie video ako tento proces funguje v praxi.

Zdroj: PhoneArena.com, androidportal.zoznam.sk

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.