Healing Back, nová technológia, ktorá „vylieči“ škrabance | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Healing Back, nová technológia, ktorá „vylieči“ škrabance

Novinky

Healing Back, nová technológia, ktorá „vylieči“ škrabance

LG na CES predstavilo unikátnu technológiu, vďaka ktorej náhodné pády Vášho „miláčika“ nebudú až takým veľkým strašiakom.  Túto technológiu LG označilo ako „Healing Back“ , vďaka ktorej sa zadný kryt dokáže „vyliečiť“ od drobných škrabancov sám. Pýtate sa ako táto technológia funguje? Zadný kryt telefónu totiž nie je taký obyčajný ako sa na prvý pohľad môže zdať, totiž obsahuje veľké množstvo atómov vodíkov, ktoré sa vzájomne od seba odpudzujú. Výsledkom tohto procesu je, že v prípade keď vznikne malá ryha na zadnej strane telefónu tak sa atómy vodíka od seba začnú odťahovať, čím vyplnia vzniknutý priestor po ryhe.  Pozrite si nižšie video ako tento proces funguje v praxi.

Zdroj: PhoneArena.com, androidportal.zoznam.sk

TIP  Tieto odolné smart hodinky spolu so senzorom tepu srdca, vstavaným GPS modulom a meraním nadmorskej výšky môžete mať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.