„Hapanero“, ďalší Windows smartfón ktorý sa nedostal do políc predajní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

„Hapanero“, ďalší Windows smartfón ktorý sa nedostal do políc predajní

Novinky

„Hapanero“, ďalší Windows smartfón ktorý sa nedostal do políc predajní

Posledné dni sme vám priniesli viacero informácií ohľadne Windows smartfónov, ktoré sa nedostali na konci dňa do predajných políc obchodov. Najviac z nich sa vynímala správa ohľadne nástupcu Lumie 950 – Microsoft Lumia 960, ktorá mala prísť v kovovom prevedení.

Dnes, sa na internet dostali ďalšie informácie avšak tentokrát o inom zariadení. Reč je konkrétne o smartfóne, ktoré nesie kódové označenie „Hapanero“. Podľa dostupných informácií zariadenie bolo vytvorené za účelom Buildu 2015 v dvoch rôznych verziách, ktoré sa líšili hlavne veľkosťou a rozlíšením displeja (1080P a 1440p). Čo sa týka ostatných parametrov tie boli takmer identické – procesor Snapdragon 810, 4GB operačnej pamäete RAM, 32GB úložný priestor s možnosťou rozšírenia, 20MP fotoaparát s trojitým LED bleskom.

Ako vnímate vy tieto správy hovoriace o možných smartfónoch s operačným systémom Windows, s ktorými sa v posledných týždňoch ako keby roztrhlo vrece?

Zdroj: MSpoweruser, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.