Halo: Spartan Strike je dostupný v obchode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Halo: Spartan Strike je dostupný v obchode

TIP REDAKCIE

Halo: Spartan Strike je dostupný v obchode

Vymažte si nepotrené aplikácie a hry, budete potrebovať dostatok pamäte pre Halo: Spartan Strike, ktorý práve dorazil do obchodu. Pre tých, ktorí hru nepoznajú jedná sa o  pokračovanie jednej z známejšej hry vo Windows Phone Store Spartan Assault od Microsoftu.

Jedna sa o futuristickú strielačku, ktorá je zasadená do roku 2552 v Novom Mobase. Hra ponúka až 30 misií, v ktorých bude vašim cieľom prestrieľať sa za víťazstvom. Hra prešla tiež grafickým vylepšením ako aj dotykovým ovládaním oproti prvému vydanie hry.


Cenovka hry 5.99 EUR je však o niečo väčšia ako sme zvyknutí pri iných tituloch, ale za kvalitu sa platiť proste musí. Na druhej strane pozitívom je, že stačí hru kúpiť „raz“ a budete ju mať dostupnú  v mobilnej ako aj v PC verzii. Druhou dobrou správou je, že hra je dostupná aj pre zariadenia s 512 MB RAM.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

TIP  Bezrámčekový smartfón Vernee Mix 2 kúpiš vďaka exkluzívnemu kupónu s najnižšou cenou na slovenskom ako aj českom trhu z oficiálnej distribúcie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.