Halo: Spartan Strike je dostupný v obchode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Halo: Spartan Strike je dostupný v obchode

TIP REDAKCIE

Halo: Spartan Strike je dostupný v obchode

Vymažte si nepotrené aplikácie a hry, budete potrebovať dostatok pamäte pre Halo: Spartan Strike, ktorý práve dorazil do obchodu. Pre tých, ktorí hru nepoznajú jedná sa o  pokračovanie jednej z známejšej hry vo Windows Phone Store Spartan Assault od Microsoftu.

Jedna sa o futuristickú strielačku, ktorá je zasadená do roku 2552 v Novom Mobase. Hra ponúka až 30 misií, v ktorých bude vašim cieľom prestrieľať sa za víťazstvom. Hra prešla tiež grafickým vylepšením ako aj dotykovým ovládaním oproti prvému vydanie hry.


Cenovka hry 5.99 EUR je však o niečo väčšia ako sme zvyknutí pri iných tituloch, ale za kvalitu sa platiť proste musí. Na druhej strane pozitívom je, že stačí hru kúpiť „raz“ a budete ju mať dostupnú  v mobilnej ako aj v PC verzii. Druhou dobrou správou je, že hra je dostupná aj pre zariadenia s 512 MB RAM.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • vale46mk

    Nainštalované už som prešiel par levelov.

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.