Half-Life 2 dostáva český dabing. Autorom je amatérske dabingové štúdio Fénix | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Half-Life 2 dostáva český dabing. Autorom je amatérske dabingové štúdio Fénix

Novinky

Half-Life 2 dostáva český dabing. Autorom je amatérske dabingové štúdio Fénix

Nie je hráča hier, ktorí by minimálne nepočul o legendárnej hre Half-Life, ktorej korene siahajú ešte do minulého tisícročia. Jedná sa o jednu z najlepších hier svojich dôb, ktorá kombinuje akčnú FPS strielačku s príbehom. Autorom tejto hry je spoločnosť Valve, ktorá s ňou získala viac ako 50 ocenení pričom získala aj titul „Najlepšej PC hry aká kedy bola“ od magazínu PC Gamer. Doteraz sa jej predalo viac ako 8 miliónov kópií.

Nuž doteraz však ak ste si chceli zahrať túto hru tak ste si museli vystačiť s originálnym dabingom v Anglickom jazyku. Niekoľko dní dozadu však pre ňu amatérske štúdiou Fénix pripravilo český dabing, ktorý si je možné stiahnuť na stránkach fenixprodabing.cz.

Half-Life 2 s českým dabingom

Na stránkach fenixprodabing.cz sa ďalej píše, že dabing bol testovaný s originálnou verziou hry zakúpenej cez platformu Steam.

„Dabing byl testovaný na originální Steam verzi. Na jiných verzích není zaručená funkčnost dabingu. Měl by ale fungovat na jakékoliv verzi, která vyšla po tzv. SteamPipe update“

Zdroj: fenixprodabing.cz via Fontech.sk

TIP  Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.