Hackerovi sa podarilo nainštalovať na Xiaomi Mi 4 Windows PE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hackerovi sa podarilo nainštalovať na Xiaomi Mi 4 Windows PE

Novinky

Hackerovi sa podarilo nainštalovať na Xiaomi Mi 4 Windows PE

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že sa hackerovi/developerovi Gustávovi podarilo nainštalovať na smartfón Lumia 1520 Windows 10 pre ARM procesory. Nuž ďalší hacker sa teraz chváli inštaláciou Windowsu PE na Xiaomi Mi 4 smartfón.

Roman Linev je ďalší hacker/developer, ktorému sa podarilo do smartfónu nainštalovať operačný systém Windows PE. Treba však podotknúť, že Xiaomi Mi 4 je pôvodne Android smartfón.

Aj napriek tomu, že mu aktuálne telefón hlási chybovú hlášku tak je to výrazný posun vpred. V jeho úsilí ho budeme sledovať aj naďalej a budeme vás postupne informovať o progrese.

Pre tých, ktorí nevedia, Windows PE je predinštalované  prostredie systému Windows, ktoré sa zvyčajne používa na nasadenie alebo riešenie problémov s hardvérom, ako sú pracovné stanice, servery či dokonca aj počítače.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: Youtube

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.