GTA 5 aj napriek predstaveniu v roku 2013 patrí k stále najpredávanejším herným titulom. Tu je konkrétne číslo predajov, ktorému patrí obdiv | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

GTA 5 aj napriek predstaveniu v roku 2013 patrí k stále najpredávanejším herným titulom. Tu je konkrétne číslo predajov, ktorému patrí obdiv

Novinky

GTA 5 aj napriek predstaveniu v roku 2013 patrí k stále najpredávanejším herným titulom. Tu je konkrétne číslo predajov, ktorému patrí obdiv

Či už patríte do generácie starších alebo mladších tak ste s veľkou pravdepodobnosťou počuli o gre Grand Theft Auto. Jedná sa o jednu z najpopulárnejších hier a to v celosvetovom meradle. Posledným herným titulom z tejto série hier je GTA 5 (modifikácie tejto hry neberieme do úvahy), ktorá sa na pulty predajní dostala v priebehu roku 2013.

Doteraz v sa v podstate nehovorilo o predajnosti tejto hry, avšak najnovšie vydavateľstvo Take-Two zverejnilo dáta, ktoré hovoria o 90 miliónoch predaných kópií tejto hry v celosvetovom meradle. Spoločnosť ďalej dodala, že GTA 5 bola v roku 2017 3. najlepšie predávanou hrou v USA. Take-Two spoločnosť ďalej poznamenala, že hra vďaka online modifikácii má jedinečnú dlhú životnosť.

„Naše hviezdne výsledky boli zvýraznené rekordnými spotrebiteľskými výdavkami na Grand Theft Auto Online a NBKA 2K18,…“, hovorí Strass Zelnick, CEO spoločnosti Take-Two.

Dočkáme sa pokračovania série v podobe GTA 6?

Odpoveď je áno. Pokračovanie tejto legendárnej hry GTA 6 by sa do predajní mala dostať v 3. kvartáli tohto roku spolu aj s hrou Red Dead Redemption.

Zdroj: venturebeat.com, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Tento dron Ťa dostane svojou veľkosťou a bohatou dávkou funkcií. Cena je pritom iba pár €

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.