GTA 5 aj napriek predstaveniu v roku 2013 patrí k stále najpredávanejším herným titulom. Tu je konkrétne číslo predajov, ktorému patrí obdiv | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

GTA 5 aj napriek predstaveniu v roku 2013 patrí k stále najpredávanejším herným titulom. Tu je konkrétne číslo predajov, ktorému patrí obdiv

Novinky

GTA 5 aj napriek predstaveniu v roku 2013 patrí k stále najpredávanejším herným titulom. Tu je konkrétne číslo predajov, ktorému patrí obdiv

Či už patríte do generácie starších alebo mladších tak ste s veľkou pravdepodobnosťou počuli o gre Grand Theft Auto. Jedná sa o jednu z najpopulárnejších hier a to v celosvetovom meradle. Posledným herným titulom z tejto série hier je GTA 5 (modifikácie tejto hry neberieme do úvahy), ktorá sa na pulty predajní dostala v priebehu roku 2013.

Doteraz v sa v podstate nehovorilo o predajnosti tejto hry, avšak najnovšie vydavateľstvo Take-Two zverejnilo dáta, ktoré hovoria o 90 miliónoch predaných kópií tejto hry v celosvetovom meradle. Spoločnosť ďalej dodala, že GTA 5 bola v roku 2017 3. najlepšie predávanou hrou v USA. Take-Two spoločnosť ďalej poznamenala, že hra vďaka online modifikácii má jedinečnú dlhú životnosť.

„Naše hviezdne výsledky boli zvýraznené rekordnými spotrebiteľskými výdavkami na Grand Theft Auto Online a NBKA 2K18,…“, hovorí Strass Zelnick, CEO spoločnosti Take-Two.

Dočkáme sa pokračovania série v podobe GTA 6?

Odpoveď je áno. Pokračovanie tejto legendárnej hry GTA 6 by sa do predajní mala dostať v 3. kvartáli tohto roku spolu aj s hrou Red Dead Redemption.

Zdroj: venturebeat.com, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Stiahni si prémiovú hru Odysseus Kosmos v limitovanej ponuke úplne zadarmo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.